PARTİMİZE GÜÇ KATMAYA GELİYORUZ.

0
372
PARTİMİZE GÜÇ KATMAYA GELİYORUZ.

PARTİMİZE GÜÇ KATMAYA GELİYORUZ. 

 

Dalaman MHP ilçe başkanı Hasan Şimşek

 

18.08.2016 Perşembe günü Muğla MHP il başkanı Mehmet Korkmaz Dalaman MHP ilçe teşkilatına gelerek yeni başkanın Hasan Şimşek olduğunu açıkladı.

18.08.2016 tarihinde Dalamana gelen MHP il başkanı Mehmet Korkmaz dalaman MHP ilçe teşkilatında yeni başkan ve yönetim ile birlikte toplandılar.

Toplantıda konuşan korkmaz Dalaman’daki partimizin güçlü olduğunu biliyoruz partimizi Dalaman da daha ileriye başkanımızla birlikte taşıyacağımızdan eminim. Daha önceleri ilçe teşkilatımızın sürekli kapalı tutulduğu ilçe teşkilatının görevini istenilen şekilde yerine getirmediğini milletvekilimiz Mehmet Erdoğan’ın Muğla da en çok ziyaret ettiği ve beraber olduğu ilçelerden birisi Dalaman olduğunu biliyorum. Yeni başkanımız Hasan Şimşek in Dalaman da ilçe başkanı olarak partimize vereceği katkıya yani başarılı olacağına inancım tamdır dedi

Yeni atanan MHP ilçe başkanı Hasan Şimşek ilçe başkanlığında yaptığı açıklamada Dalaman MHP’ye güç katmaya geliyoruz diyen şimşek yönetimde toplumun her katmanından isme yer verdik. Yeni yönetim özellikle insan ilişkilerinde başarılı isimlerden oluşmakta.

Amacımız partimizi ve davamızı  ileriye götürmek tüm zorluklara rağmen elimizi taşın altına koyduk ülkücülük sadece bir siyaset tarzı değil bir hayat felsefesidir. Tüm MHP li kardeşlerimle inanarak birlik beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Yol haritamız toplumun her kesimi ile kucaklaşma hiçbir kimseyi yol dışında bırakmama bizim demişlerle dedilerle işimiz yok Dalamanın sorunlarına el atacağız. Dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.