Okulları da unutmadılar

0
544

Okulları da unutmadılar

Dalaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan okulların ve camilerin  ihtiyaçlarını gidermeyi sürdürüyor. Okullarda bahçe ve yol düzenlemeleri Dalaman Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.

Dalaman  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dalaman genelindeki tüm okulların ihtiyaçlarına imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeye bu dönemde de devam ediliyor.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, göreve geldikleri gün verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye kararlı olduklarını ifade ederek, “Bizim için okullarımız, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz son derece önemli.  Dalaman’da okullarda eğitim gören gençlerimiz ve çocuklarımız bizlerin geleceğidirler. Onlara en iyi fiziki şartları sunmalıyız ki, onlar sadece bulundukları ortamda eğitimi ve geleceklerini düşünebilsinler. Aynı şekilde hizmet kapsamımız dışında olmasına rağmen camilerimizde de gerekli olan bakım onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullar ve camilerimizde gerekli çalışmalarda Belediyemizi imkanlar ölçüsünce daima göreceksiniz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.