Kooperatif Başkanları Muğla Valisi Güvençer’i ziyaret etti

0
415
Kooperatif Başkanları  Muğla Valisi Güvençer'i ziyaret etti

Kooperatif Başkanları

Muğla Valisi Güvençer’i ziyaret etti

Dalyan Tekne Kooperatifi Başkanı Atilla Gültekin, Dalyan Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı (Dalko) Muhammet Aktaş, Ekincik Tekne Kooperatifi Başkanı Feridun Dalaman, Çandır Tekne Kooperatifi Başkanı Ümit Şahin Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti.

Turizm sezonu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Güvençer, Muğla’nın en önemli destinasyonlarından biri olan Dalyan kanalındaki turizm faaliyetlerinin daha iyi bir şekilde yürütülmesi için birlikte hareket etmenin önemini vurguladı.

Dalyan bölgesindeki turizm faaliyetleriyle kooperatiflerin doğrudan ilgili olduğunu ifade eden Güvençer, şunları kaydetti:

“Turizm sezonunun açıldığı ilk günlerde özellikle kanal yönetimi ile ilgili görüş ve tekliflerini Valilik Makamıyla paylaşmasını, eşgüdüm içinde çalışma açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda bu yıl ilk kez adımı atılarak dört kooperatifimizin mutlak suretle iş ve güç birliği yaptığını öğrenmiş olmak ilimiz açısından mutluluk verici. Dilerim bu yıl Dalyan’da beklenilenin üzerinde iyi bir turizm sezonu geçirilir.”

Dalyan Tekne Kooperatifi Başkanı Atilla Gültekin ise Dalyan’da daha kaliteli hizmet vermek için tek tip tekne, branda ve boya kullandıklarını bildirdi.

Dalyan kanaldaki sorunları ve çözüm yollarını araştırdıklarını dile getiren Gültekin, “Bu yıl Dalyan ve çevresinde kurulan dört kooperatifin başkanları olarak güç birliği oluşturduk. Bu birleşmenin ürünü olarak misafirlerimize daha kaliteli hizmet vermek adına kaptan ve rehberler için tek tip kıyafet uygulaması getirdik. Dalyan’daki kooperatifleri tanıtmak adına stantlarda yer alması için çeşitli kitaplar bastırdık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.