İP kararını verdi; “Hasan Karaçelik’i destekliyoruz”

0
479
İP kararını verdi;  “Hasan Karaçelik’i destekliyoruz”

İP kararını verdi;

“Hasan Karaçelik’i destekliyoruz”

İşçi Partisi Ortaca İlçe Örgütü 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP Ortaca Belediye başkan adayı Hasan Karaçelik’i desteklediğini açıkladı.

İşçi Partisi Ortaca İlçe Başkanı M. Seyyah Yarar tarafından yapılan basın açıklamasında “30 Mart 2014’te yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ortaca’da AKP’ye karşı kazanma şansı en yüksek aday olan Atatürkçü ve yurtsever kimliğiyle öne çıkan sayın Hasan Karaçelik’i destekleme kararı almıştır” denildi.

İşçi Partisi Ortaca İlçe Başkanı M. Seyyah Yarar tarafından yapılan basın açıklaması şöyle;

HALKIMIZA; -AKP’den kurtulmanın zamanı

“30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde AKP’den kurtulmak, ülkemizin geleceği açısından son derece önemli bir hale gelmiştir. Bugün AKP Hükümeti Cumhuriyetimize, birliğimize, bütünlüğümüze ve ülkemizin aydınlık geleceğine karşı ciddi bir tehlike haline gelmiştir. AKP ülkemiz için bir güvenlik sorunudur ve bu sorun hızla çözülmelidir”

-Hasan Karaçelik’i destekliyoruz

“İşçi Partisi bu tehlikenin farkındadır. Bunun için önümüzdeki yerel seçimlerde AKP’ye karşı kazanma şansı en yüksek olan, Atatürkçü, yurtsever bir cephe oluşturulmasının en doğru yol olacağını günlerdir halkımıza anlatmaktadır. Bu sebeple İşçi Partisi Ortaca İlçe Örgütü 30 Mart 2014’te yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ortaca’da AKP’ye karşı kazanma şansı en yüksek aday olan Atatürkçü ve yurtsever kimliğiyle öne çıkan Sn. Hasan Karaçelik’i destekleme kararı almıştır. Halkımızın bilgilerine sunarız”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.