DİAD’dan Şaşmaza ziyaret

0
372
DİAD'dan Şaşmaza ziyaret

DİAD’dan Şaşmaza ziyaret

Dalaman ilçesinde 30 mart seçimlerini kazanan CHP’li Belediye Başkanı Muhammet Şaşmazı Dalaman iş adamları derneği başkanı Ercan Kaylı ve üyeleri makamında ziyaret etti.

İş adamlarına hitaben konuşan Başkan Şaşmaz; “Daha önce CHP’den  il genel meclis üyeliği yaptım. İlçemin sorunlarını biliyorum. O zamanlar direksiyon bende değildi. Ama şimdi direksiyona ben geçtim. Dalamanın öncelikli sorunlarını biliyorum. İl genel meclisi üyeliği dönemimden bu yana kille koyunu halka kazandırmak için çalışıyorum. Bunun için ilk işim olarak burayı düşünenlere karşı bir eylem gerçekleştirdik. Yine önceki dönemlerden 22 metrelik havalimanı yolu çalışmalarımız vardı. Mevcut valimizle bu konuyu konuşmuştum. Valimden söz almıştım. Bu yol aslen turizm yolu olmasına rağmen ilçemiz için çok önemlidir. Dalaman iş adamaları hem esnaf hem de bir sivil toplum örgüt üyeleri ilçede bulunan ekonomiye yön veren dernek Dalamanın menfaati bakımından DİAD’ın önemli, DİAD’ın kurulduğu 2 yıldan bu yana beraber çalışmalarımız var. DİAD’ın ilçe çıkarları için çalıştığını biliyorum.  Sizleri yanımda hissediyorum” dedi.

DİAD başkanı Ercan Kaylı konuşmasında; “Bizim amacımız ilçe çıkarları doğrultusunda Dalamana güzel şeyler kazandırmak. Bu vesile ile başkanımızla da il genel meclis üyeliği döneminde de çalışmalarımız oldu. Bize ihtiyaç duyulduğu her kulvarda ilçemiz çıkarlarına çalışmaya hazırız”dedi.

Ziyaretle ilgili DİAD 2. Başkanı İsmet Akdeniz açıklamasında; “Belediye başkanımızı yönetim kurulu üyeleri ve bazı üyelerimizle makamında ziyaret ettik. Derneğimiz belediyemiz ile akıl birliği yaparak ilçemizi en iyi noktalara getirmek için elinden geleni yapacaktır” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.