Dalaman’da Kurtalan Ekspres rüzgarı esecek

0
1614

Dalaman’da Kurtalan Ekspres rüzgarı esecek

 

Cumhuriyet Kupası 2. Halı Saha turnuvası final gecesinde sevilen grup Kurtalan Ekspres, Dalaman Belediyesi, Dalaman CHP Gençlik Kolları ve Elif Çokgezen Arsa Danışmanlık işbirliği ile 23 Ekim 2017 Pazartesi günü Dalaman Pazar yerinde konser verecek.

Elif Çokgezen, Kurtalan Ekspres’in Dalaman’da konser vererek halkla buluşmasına destek verdiklerini söyledi.

Gezen, Elif Çokgezen Arsa Yatırım Danışmanlığı’nın ana felsefesinin yaşadığımız dünyaya ve içinde bulunduğumuz topluma faydalı olabilmek olduğunu vurguladı.

Bu felsefeden yola çıkarak sağlıklı bir toplumun temel taşları olan spor ve sanata destek vermeyi ilke edindiklerini ifade eden Elif Çokgezen, “Anadolu Rock müziğinin başlangıç noktalarından biri olan Kurtalan Ekspres’i Dalaman halkıyla buluşturmamıza vesile olan Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Şaşmaz’a ve Gençlik Kolları Başkanımız Sezer Durmuş’a teşekkür ederiz” dedi.

-Final 23 Ekim’de

Dalaman’da bu yıl ikincisi düzenlenen Cumhuriyet kupası halı saha futbol turnuvasında 16 takım mücadele ediyor. Karaçalı Halı saha tesislerinde 4 Ekim’de başlayan turnuva 23 Ekimde yapılacak olan final karşılaşması ve ödül töreni ile sona erecek.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.