Dalaman Atatürk Caddesi sil baştan

0
611
Dalaman Atatürk Caddesi sil baştan
????????????????????????????????????

Dalaman Atatürk Caddesi sil baştan

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Dalaman Atatürk Caddesinde yenileme çalışması yapılıyor. İlçe merkezindeki şehir içi trafik yoğunluğunun önemli ölçüde yükünü taşıyan Atatürk Caddesinde

düzenleme çalışmaları kapsamında 2 kilometre uzunluğundaki yolda, 2 metrelik bisiklet yolu ve 3 metrelik kaldırımın yanı sıra MUSKİ tarafından alt yapı çalışmaları da yapılıyor. Cadde üzerinde araç parkı ücretli hale getirilecek.

Atatürk cad.

 

Atatürk Caddesinin, ilçe için önemli olduğunu dile getiren Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “trafik akışını zor sağlıyorduk. Bisiklet yolumuz ve yaya yolumuz yoktu. Şimdi bu eksiklikleri gidereceğiz. Diğer 2 caddemizi de ticari açıdan hareketlendirmiş olacağız.” diye konuştu.

 

Şaşmaz, yapım aşamasında zorlukların olabileceğini belirterek, Dalaman halkının göstermiş olduğu hoşgörüye teşekkür ettiğini ifade etti.

atatürk cad. yat limanı

 

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş ise yapılan her yatırıma destek verdiklerini vurgulayarak; “Fakat planlı yapılması önemli, cadde de her yer kazıldı ama ne yapılacağı belli değil. Sürekli farklı projeler uygulanmaktan yapım çalışması gecikiyor. Buna benzer caddenin başka ilçelerde uygulanıp beğenilmediği biliniyor.” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.