Dalaman Anadolu Lisesi 51 öğrenciyi daha mezun etti

0
845
Dalaman Anadolu Lisesi 51 öğrenciyi daha mezun etti

Dalaman Anadolu Lisesi 51 öğrenciyi daha mezun etti

Dalaman Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerine mezuniyet töreni  yapıldı. Öğrenciler hep birlikte mezuniyet pastasını keserek kep fırlattı.

Dalaman Anadolu lisesi okul bahçesinde yapılan törende açılış konuşması yapan Okul Müdürü Mehmet Sarıca  “Hasad mevsimimizin bu güzel meyvelerini hayata uğurlama törenimize hepiniz hoş geldiniz. Dalaman Anadolu lisesi olarak son derece onurlu ve gururluyuz böyle güzel bir gençliğin hayata 14. kez hazırlamanın onurunu yaşarken ayrılığında hüznünde oluyoruz” dedi.

Sarıca “Okulumuzdan şu ana kadar bin 10 öğrenci mezun oldu, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında da 51 öğrencimizi daha mezun ediyoruz, Sizlerden Atamızın ”Ümidim gençliktir” iltifatına yakışır bir tavırla hareket etmenizi diliyorum. Değerli velilerimiz bahtiyar olunuz ki böyle karakterli çalışkan gençlerimizin anne ve  babasısınız. Onlara inanın, onlara güvenin” diye konuştu.

Anadolu Lisesi okul birincisi Kübra Yaşar’ın belgesini Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Okul ikincisi Arzu Aykut’un belgisini, İlçe Milli Eğitim MÜdürü Metin Engin, Okul üçüncüsü Ayşe Ateş’in belgesini Havalimanı Emniyet Müdürü İsmail Yenigelen, Mezun olan diğer öğrencilerin belgelerini yakınları ve öğretmenleri  verdi.

Yapılan Mezuniyet törenine ; Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman Havalimanı Emniyet Müdürü İsmail Yenigelen, Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Engin ve Şube Müdürü Necdet Şen, Dalaman Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Sarıca, Anadolu Lisesi öğretmenleri, öğrencileri ve mezun olan öğrencilerin yakınları katıldı.

Haber Foto :

Güngör ÇOBAN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.