Cumhuriyet kupasına konserli final

0
586

Cumhuriyet kupasına konserli final

Cumhuriyet Kupası 2. Halı Saha Turnuvası final etkinliği kapmasında futbolcular ve iş adamları, Dalaman Belediyesi ve iş kadını Elif Çokgezen Arsa Yatırım Danışmanlığı tarafından Çınar Restaurant’ta ortaklaşa düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Davetliler yemek sonrası Kurtalan Ekspres konserini izledi. Kurtalan Ekspres söylediği şarkılarla büyük ilgi gördü.

Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, “Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duydum. Elif Çokgezen Arsa Yatırım Danışmanlığı’nın sahibi Elif Çokgezen’e bu organizasyonda bizimle olduğu için teşekkür ederim” dedi.

Elif Çokgezen, “Elif Çokgezen Arsa Yatırım Danışmanlığı’nın ana felsefesinin yaşadığımız dünyaya ve içinde bulunduğumuz topluma faydalı olabilmek” olduğunu söyledi.

Bu Felsefeden yola çıkarak sağlıklı bir toplumun temel taşları olan ‘spor ve sanata’ her zaman destek vermeyi kendilerine ilke edindiklerini ifade eden Elif Çokgezen, “Anadolu Rock müziğinin ülkemizdeki temel taşlarından biri olan Kurtalan Ekspres’i, Dönence ve Gülpembe gibi bir çok güzel eserin sahibi hocaların hocası Ahmet Güvenci ve ustaların ustası Türkiye’nin en büyük Bateristi sevgili Sefa Ulaştır’ı Dalaman’la 23 Ekim 2017 de buluşturmanın haklı sevincini yaşıyoruz. Bu güzel kültürel ve sosyal organizasyonlara destek vermemize imkan tanıyan Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Şaşmaz, Belediye Başkan yardımcımız Ramazan Ontaş, Dalaman CHP Gençlik kolları başkanı Sezer Durmuş’a şükranlarımı sunarım” dedi.

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP ilçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, Belediye Başkan yardımcısı Ramazan Ontaş, Hava Meydan Komutan Vekili Yarbay Savaş Canik, Kurtalan Ekspres, Denizlispor Asbaşkanı Veli Çitişli ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı yemek büyük ilgi gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.