Bisikletçilerin zorlu Ortaca etabı

0
429
Bisikletçilerin zorlu Ortaca etabı

Bisikletçilerin zorlu Ortaca etabı

27 Nisan Pazar günü Alanya’da başlayıp, 4 Mayıs Pazar günü İstanbul’da sona erecek olan 50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda sporcuların Dalaman ve Ortaca etabı zorlu geçti.

Bisikletçiler yarışların dördüncü gününde 132 kilometrelik Fethiye-Marmaris etabında pedal çevirdiler. Fethiye’nin Çalış bölgesinde verilen startla 152 bisikletçi kıyasıya bir mücadele içine girdi.

-Yağmur engeli

50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun  Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz etabında yarışçıları yağmur engelledi. Göcek-Dalaman ve Dalaman-Ortaca girişinde yağışlardan dolayı kayganlaşan yolda kaza geçiren bisikletçilerden bazıları yarışa ara vermek zorunda kaldı. Zorunlu olarak bir süre bekletilen yarışçılar için ikinci kez startın verilmesinin ardından yarışlar devam etti.

-Bisiklet tutkunlarından destek

50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun  Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz etabında yarışları izlemeye gelen vatandaşlar yağmur süpriziyle karşılaştı. Sarıgerme’de 3 günlük kampa gelen Balıkesir Bissa ve Kuşadası Bisikletliler grubu üyeleri de Kocabel mevkisinde yarışçılara sevgi gösterisinde bulundular.

-Kalan yarışlar

6. Etap Bodrum-Selçuk 183,1 km 2 Mayıs

7. Etap Kuşadası-İzmir 144,8 km 3 Mayıs

8. Etap İstanbul-İstanbul 121 km 4 Mayıs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.