0
1415

Bulut Aras ve Suna Yıldızoğlu Film Festivalinde

  1. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivalinin onur konukları Türk Sinemasının yakışıklı jönü Bulut Aras ve sinemanın duayen isimlerinden Suna Yıldızoğlu (Sonja Allen) olacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı,  Köyceğiz Kaymakamlığının destekleriyle gerçekleştirilecek olan 11.Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali 25-28 Ağustos 2017 tarihleri arasında Köyceğiz kordonu Kaunos Otel yanındaki alanda yapılacak.

Festivalimiz Onur Konukları; Türk Sinemasının yakışıklı jönü Bulut Aras, sinemanın duayen isimlerinden Suna Yıldızoğlu (Sonja Allen) olacak. Onur Konuğu Yönetmeni Nesli Çölgeçen olurken, Cihat Tamer, Bahar Öztan, Gökhan Mumcu, Açelya Elmas ve süpriz konuk sanatçılar da festivale renk katacak. Gecenin Sunuculuğunu ise Cüneyt Cakova yapacak.

25 Ağustos 2017 Cuma günü saat 20.30 da Festivalin konuk sanatçılarına plaketleri verilecek. Gösterilecek filmlerin ve konuk sanatçıların fragmanları devamında  Annemin yarası  (Açılış filmi) gösterime sunulacak.

 

Festivalde, Annemin yarası  (Açılış filmi) Görümce, Olanlar oldu, Babamın kanatları, Tatlım tatlım, Sen benim her şeyimsin ve Bordo Bereliler Suriye

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.