Hükümlüler Çevre Temizliği Yaptı

0
411
Hükümlüler Çevre Temizliği Yaptı

Hükümlüler Çevre Temizliği Yaptı

OMR_0193 OMR_0206
Muğla’da denetimli serbestlik kapsamındaki 20 hükümlü Dalaman Kargıcak Sahilinde çevre temizliği yaptı.Hükümlüler 1 saatte yaklaşık bir kamyon çöp topladı.
Fethiye Kaymakamlığı Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından “Temiz Plaj, Temiz Çevre İçin Biz de Varız Projesi” adı altında başlatılanprojenin 2. ayağında Dalaman ilçesinde Kaymakamlık ve Belediye işbirliğinde Kargıcak Sahiline gelen 20 hükümlü, plaj ve çevresindetemizlik yaptı.
Projeye, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz ile bazı daire amirleri de katılarak destek verdi.
Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek,”Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından organize edilen Temiz Plaj, Temiz Çevre İçin Biz de Varız Projesi” kapsamında denetimli serbestliğe çıkan arkadaşlarımız ile birlikte burada temizlik yapıyoruz. Amacımız toplumda bir farkındalık yaratmak, çevre bilincini yerleştirmek ve bizden sonraki nesillere güzel bir çevre bırakmak. Ben bu projeyi öncülük eden başta denetimli serbestlik müdürlüğümüze ve emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara, arkadaşlara teşekkür ediyorum ve projemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz ise, “Fethiye Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğünün yaptığı bu organizasyondan dolayı özellikle camiamıza çok teşekkür ediyoruz. Bu duyarlı davranış halkımız için de örnek olacaktır. Temiz çevre temiz toplum, her yönüyle önemlidir” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.