Ana Sayfa Kültür Yörük obasının ziyaretçisi ”Nacizaneci Kahvaneci Bayram”

Yörük obasının ziyaretçisi ”Nacizaneci Kahvaneci Bayram”

0
596
Yörük obasının ziyaretçisi ''Nacizaneci Kahvaneci Bayram''

Yörük obasının ziyaretçisi ”Nacizaneci Kahvaneci Bayram”

Dürüyenin Güğümleri dizisinde ”Nacizaneci Kahvaneci Bayram” rolünü  oynayan Cem Cücenoğlu ve rol arkadaşı Kazım Aysel Dalaman Yörük obası derneği Başkanı Kadriye Efe’nin konuğu oldu.

Dalaman Yörük Obaları Dernek Başkanı Kadriye Efe; “Dürüyenin Güğümleri adlı dizide rol alan Kazım Aysel, Cem Cücenoğlu  ve eşi Zeynep Eylül’ü Sığla Restaurantta kurduğumuz Yörük çadırında misafir ettik. Dalaman Sarsala koyunu gezdirdik, doğanın güzelliğiyle yörüklerin  Sarsala koyundaki yaşantılarını anlattık ve Sığla restaurantta kurduğumuz yörük çadırlarında ağırlamanın sevincini yaşıyorum” dedi.

Dalaman’da balayı tatili

Cem Cücenoğlu yaptığı açıklamada “Muğlayla teşfiki mesayim 3 yıl önce başladı, Dürüyenin Güğümleri dizisi ile orda ”Nacizaneci kahvaneci Bayram”  rolünü oynuyordum, çok güzel dostluklarım oldu ve  güzel işler yaptık. Dürüyenin Güğümleri çok sıcak bir işti. Sayın Kazım Aysel, Aladdin Durdu, Osman Bayar bu abilerimiz Muğla’nın yerlileri, Ortacalılar sağolsunlar çok güzel anılar yaşattılar bize” diye konuştu.

Muğla’nın Akyaka ilçesinde tanıştığı Zeynep Eylül’le  9 Haziran 2013′ tarihinde evlilik yaptığını söyleyen Cücenoğlu, “tanıştığımız yere balayına geldik ve balayımızı burda geçiriyoruz” dedi.

Ortacalı oyuncu Kazım Aysel ise “Cem Cücenoğlu ile 13 ay beraber dizi çekimlerinde çalıştık, oyuncu arkadaşlarım buralara geldiğinde Dalaman Sığla restaurantı ziyaret etmeden göndermek istemiyorum” dedi.

Güngör ÇOBAN

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.