Yeni Yıla Hastalarla Girdi

1
473
Yeni Yıla Hastalarla Girdi

Yeni Yıla Hastalarla Girdi

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz 2015 yılına Dalaman Devlet Hastanesi’nde  yatan hastaları ziyaret ederek girdi.

 

Dalaman’da 2015 yılına girilen yılbaşı akşamında sakin bir gece geçirdi.Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz yılbaşı akşamını ziyaretler ile geçirdi.İlk olarak Dalaman Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz saat tam 00.00’ı gösterdiğinde Dalaman Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi göreb hastaları ziyaret ediyordu.Dalaman Devlet Hastanesi çalışanlarını ve yatan hastaları ziyaret eden Dalaman  Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz daha sonra Mopak Kağıt Fabrikası’nda ,Açık Cezaevi Müdürlüğü’nde ve Tigem’de nizamiye nöbeti tutan güvenlik personellerini  ve Dalaman Polis Karakolu’nu ziyaret etti.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz yaptığı açıklamada “2014 yılını iyisi ile kötüsü ile geride bıraktık.2015 yılının başta Dalaman Halkımız olmak üzere tüm mulusumuza ve Dünya’ya barış sevgi,kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum”dedi.

1 Yorum

  1. volkan sarı diyor ki:merhabalar Sayın İsmail Bey. Ben Samsun İlkadım Maraton Sfcrfccfc Kursundan yazıyorum sizlere bir sounuumrz hakkında bilgi vermek istedim. Aralık df6nemini ae7acağımız gfcnlerde yani 5 Aralık gfcnfc İlkyardım ve Motor Dersi f6ğretmenlerimin sf6zleşmeleri bitiyordu. ( Bu f6ğretmenlerimiz ders saat fccretlidir.)Bizde 3 Aralık gfcnfc yeni sf6zleşmeleri hazırlayıp ile7e Milli Eğitim mfcdfcrlfcğfcne gf6nderdik bizzat ben gf6tfcrdfcm evrakları, memur bana 5 Aralık dan f6nce sf6zleşme yenileme işlerine başlanamayacağını sf6yledi sebebi MEBBİS sistemiymiş. d6nce sf6zleşme bitecekmiş sonra yenilenecekmiş. Biz adaylarımıza 7 Aralık da başlayacağımızı sf6yledik adaylarımız geldi hemen ardından İl Eğitim Denetmenleri geldi adaylarımızı gf6rdfcler bizde resmi olarak df6nemi ae7amadığımızı belirttik. Durumu anlattık, onlara bu durum garip geldi ortada MEBBİS yfczfcnden doğan bir mağduriyet vardı. Denetmenlerde bu durumu tutanak haline getirip alıp gittiler. Sizden isteğim bu MEBSİS sisteminden kaynaklanan sıkıntıyı yetkili makamlarla paylaşmak ve e7f6zfcm bulmalarını sağlamaktır. Bildiğim kadarıyla bu mağduruyet daha f6nce e7ok defa yaşanmış. Teşekkfcrler İyi c7alışmalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.