“Yaşanan olumsuzluklara rağmen çalışıyoruz”

0
564
“Yaşanan olumsuzluklara rağmen çalışıyoruz”

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş:

“Yaşanan olumsuzluklara rağmen çalışıyoruz”

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, yaptığı yazılı açıklamada Dalaman Devlet Hastanesinde Dermatolog, Genel Cerrahi, Göz Doktoru, Kulak Burun Boğaz ve Diyetisyen doktorlarının göreve başladığını bildirdi.

Ülke nüfusununher geçen gün hızla arttığını, Dalaman’ın da bu artıştan nasibini ortalamanın üzerinde aldığının altını çizen Karakuş, doktor ihtiyacının da buna bağlı olarak arttığını söyledi.

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, yaptığı yazılı açıklamada şu görüşleri dile getirdi: “Değerli Dalamanlı hemşerilerimiz, Ülkemizin doktor ihtiyacını karşılamak maksadıyla, oligarşik yapının ve onun siyasi destekçilerinin engelleri ile karşılaşsak da, birçok üniversite ve tıp fakültesi hükümetimiz tarafından açılmış, açılmaya da devam edecektir. Bir yandan “ihtiyaçları karşılayın” diyerek tepki gösteren “hayırcı” siyasi yapı, kapalı kapılar ardında ilerlemenin önündeki en büyük engeldir. Yaşanan bu olumsuzluklara rağmen, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Her koşulda milletimiz için çalışacağız.Doktor ihtiyacımızı her platformda dile getirmekteyiz, Dalaman için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

-Hafta içi tam kadro, cumartesi günü 10:00-14:00 saatleri arasında

Karakuş, açıklamasında, “Doktor ihtiyacımızın önündeki engelleri aşmak için Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız, Sayın Sağlık Bakanımız, Sayın Muğla Milletvekillerimiz bizlerden desteklerini esirgememektedir. İsteklerimize yanıt verilmiş, hastanemiz kadrosuna Uzm. Dr. Özge Güldoğan (Dermatolog), Opr. Dr. Aydın Boz (Genel Cerrahi), Uzm. Dr. Ferhan Nalbantoğlu (Göz Doktoru), Opr. Dr. Ali Meteoğlu (Kulak Burun Boğaz), Dr. Uzm. Dyt. Seda Doğuer (Diyetisyen) dahil olmuştur.Hastanemiz kadrosuna yeni eklenen doktorlarımız ile beraber 10 uzman doktorumuz Dalaman için daima hizmet etmeye devam etmektedir.Haftaiçi tam kadro hizmet edecek hastanemiz; cumartesi günü de 10:00-14:00 saatleri arasında, Diş polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği olmak üzere halkımızın hizmetinde olacaktır.Her daim, her koşulda, her platformda milletimizinhizmetkarı olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

-Dalaman Devlet hastanesi Doktor kadrosu

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, Dalaman Devlet Hastanesinde, Uzm. Dr. Şirin Atasoy Tekin (Dahiliye), Opr. Dr. Ümit Uluçay (Kadın Doğum), Uzm. Dr. L. Eray Özüesen (Çoçuk Hastalıkları), Uzm. Dr. Özge Güldoğan (Dermatolog), Opr. Dr. Aydın Boz (Genel Cerrahi), Uzm. Dr. Ferhan Nalbantoğlu (Göz Doktoru), Opr. Dr. Ali Meteoğlu (Kulak Burun Boğaz), Dt. Nazife Gülten (Diş Hekimi), Dt. Kadir Deveci (Diş Hekimi), Uzm. Dyt. Seda Doğuer (Diyetisyen), Dr. Behiye Hilal Açıkgöz ve Dr. Aysun Bozok Çavdar’ın görev yaptığını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.