Veliler Müdürleri için ayakta

0
1691
Veliler Müdürleri için ayakta

Veliler Müdürleri için ayakta

Fethiye Ortaokulu Okul Aile Birliği, öğrenciler ve veliler Okul müdürlerinin değişeceği haberini alınca imza kampanyası düzenlediler.

Fethiye Ortaokulu Dönem başından beri okulun kurucu ve Fethiye Ortaokulu okul müdürlüğü yapan Halil Avcı’nın atamasını duyan, Fethiye Ortaokulu Okul Aile Birliği, öğrenciler ve veliler Halil Avcı’nın okulda kalması için imza kampanyası düzenledi. Fethiye Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile görüştüklerini de bildirdiler.

Fethiye Ortaokulu Okul Aile Birliği ve velilerin yapmış olduğu açıklaması ise şöyle,” Okulumuz 2018-2019 yılında eğitim öğretime başlamıştır. Dönem başında kurucu müdür olarak Halil Avcı atanmıştır. Ancak daha Eğitim- Öğretim yılı tamamlanmadan müdürümüzün değişeceği haberini aldık. Bizler veliler olarak çocuklarımız adına bir ses olabilmek için Fethiye Kaymakamı ve İlçe milli eğitim Müdürü ile görüştük.  Çocuklarımız Halil Avcı’nın okulda kalması için imza topladık. Bizde anne ve babalar olarak çocuklarımızın arkasındayız. Dediğimiz gibi onların sesini duyurmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ nede gideceğiz. Çocuklar her zaman sevgi konusunda dürüsttür. Gösterdikleri sevgi gerçek sevgidir. Bu sebeple çocuklarımızın Müdür beye olan sevginin sonuna kadar destekçisiyiz ”dedi. Fethiye Ortaokulu Okul Aile Birliği ve Velileri Muğla Valiliğine de dilekçe yazdıklarını bildirdi.

Muğla Valiliğine

2018-2019 Eğitim- Öğretim yılında okulumuza kurucu okul müdürü olarak görevlendirilen Halil Avcı’nın Şubat Ayında yürürlüğe giren görev süresi dolmuş idarecilerin atama ve yer değiştirme takvimi sonunda okulumuzdan ayrılacağını öğrenmiş bulunmaktayız.

Okulumuza kattığı değer ve yürüttüğü başarılı projeler ile Halil Avcı’nı Valilik oluru ile görevine devamı Fethiye Ortaokulu paydaşlarının en büyük arzusudur.

Bu konuda gerekenin yapılması hususunu emir ve müsaadelerinizi arz ederiz.

Bilge Korkut

Fethiye Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı

 

 

Haber: Melahat TUNEL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.