VALİ SARSALAYI GEZDİ

0
323
VALİ SARSALAYI GEZDİ

VALİ SARSALAYI GEZDİ

İlçemizde incelemelerde bulunmak üzere Resmi, Özel kurum ve kuruluşlara ziyarette bulunan Muğla valisi Mustafa Hakan GÜVENÇER Dalaman Belediyesine de ziyarette bulundu, Ziyarette Muğla valisi Mustafa Hakan GÜVENÇER’ i Dalaman Belediye Başkanı Sedat YILMAZ,  Birim Müdürleri ile Personel karşıladı.

Dalaman Belediye Başkanı Sedat YILMAZ, Muğla Valisi Mustafa Hakan GÜVENÇER’ e Dalaman hakkında ve Belediye çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi aktardı.  Ziyaretleri ile ilgi olarak Vali GÜVENÇER Dalaman Belediyesi Şeref defterine şunları yazdı.

‘Muğla’ya atanmamın sonrasında İlçeye yaptığım ilk resmi ziyarette İlçe Kaymakamı İle birlikte Belediye Başkanını ziyaret ettim. Personelle tanıştıktan sonra Belediye Başkanımızdan Belediye teşkilatı ve İlçe sorunları ile ilgili bilgi aldım. Kaymakam Beyinde katkıları ile genel bir değerlendirme yaptık.

Belediye Başkanlığına yürütülen çalışmalarla ilgili tarafıma intikal edilen bilgiler beni mutlu etti. Emeği geçen tüm ilgilileri kutluyor, Dalamanlı hemşerilerime çok daha güzel aydınlık yarınlar diliyorum.’ Dedi.

Ziyaret sonrası Başkan YILMAZ Sayın Valimiz ilçemizi ve Belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Ziyaretlerinden dolayı Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum dedi.  Vali GÜVENÇER’ e ziyaretleri anısına fincan takımı ve nazar boncuğu takdim etti.

Daha sonra Garnizon Komutanlığını, ATM Dış Hatlar Terminalini ve DHMİ’yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Vali GÜVENÇER, Havalimanındaki ziyaretlerinin ardından Dalaman Yat Limanı Yapılacak arazide, Sarsala Koyu ve Kocagöl’ de de incelemelerde Bulunan Muğla valisi Mustafa Hakan GÜVENÇER Belediye Başkanı Sedat YILMAZ’ dan Dalaman Yat Limanı ve Deniz Otobüsü yanaşma yeri projesi hakkında genel bilgi aldı. Başkan YILMAZ Sarsala Koyu ile sorunları ve bazı olumsuzlukları aktardı. Vali GENÇER çözüm konusunda yardımcı olacaklarını bildirdi. Buradaki incelemelerini tamamlayan Vali GÜVENÇER ilçemizden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.