VALİ GÜVENÇER DALAMANDAYDI

0
533
VALİ GÜVENÇER DALAMANDAYDI

VALİ GÜVENÇER DALAMANDAYDI

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Dalaman’daki kamu kurum ve kuruluşlarına resmi ziyaret gerçekleştirdi. Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Dalaman’a giden Vali Güvençer, ilk olarak Dalaman Kaymakamlığını ziyaret etti.

Vali Güvençer’i, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Garnizon Komutanı Albay Murat Selçuk Çol, Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, siyasiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri karşıladı.
Dalaman’ın idari, ekonomik, kültürel ve sosyal yapısı, turizmi, sağlık durumu, alt yapı ile ilgili çalışmaları, güvenlik ve asayiş, mahalli idarelerin durumu hakkında Dalaman Kaymakamı Şimşek’ten’den brifing alan Vali Güvençer, Kaymakamlıktaki odaları dolaşarak personelle tanıştı.Daha sonra Dalaman Tarım İşletmeleri Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştiren Vali Güvençer, TİGEM’e ait tarım arazilerinde incelemelerde bulundu. Buradan ayrılan Vali Güvençer, Garnizon Komutanlığı’nı ziyaret etti.
ATM Dalaman Havalimanı’na da giden Vali Güvençer, ATM Havalimanı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Güvenç’ten brifing aldı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ni de ziyaret eden Vali Güvençer, daha sonra Yat Limanı, Sarsala Koyu ve Kocagöl’de incelemelerde bulundu. Yapımı devam eden Dalaman Meslek Yüksek Okulunu ziyaret eden Vali Güvençer, yerinde incelemelerde bulunduktan sonra akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.