Usta eli değmiş gibi

0
495

Usta eli değmiş gibi

 

Emine Karakuş Güven’in, yaklaşık 2 yıldır çalışmalarını yaptığı ilk kişisel resim sergisi, görücüye çıktı.

Yaklaşık 50 tablodan oluşan yağlı boya resimler Dalaman Belediyesi Zübeyde Hanım Kadın Yaşam ve Spor Kompleksi salonunda sergilendi.

 

Sergiye Kaymakam Ali Güldoğan, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın yanı sıra davetliler katıldı.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Emine Karakuş Güven’i yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti. Çalışmalarının ve başarılarının devamını diledi.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Belediye Meclis Üyesi Emine Karakuş Güven tarafından hazırlanan resimler Belediye Zübeyde Hanım Sağlıklı Kadın, Yaşam ve Spor Kompleksinde “Deniz Rengin’de Kadın” ismiyle sergilendi. Yapmış olduğu bu güzel çalışmalarından dolayı kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca resim sergisine katılan tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ederim” dedi.

Emine Karakuş Güven, “resim çalışmalarıma iki yıl önce boş zamanlarımı değerlendirmek için başladım. Resim bu hayatın koşuşturmacasında benim için büyük bir terapi oldu. Yağlı boya resim çalışmalarımı sanatsever dostlarla paylaşmak üzere ilk kişisel sergimi açtım. Sergimde destek olan aileme, sayın kaymakamınıza, sayın belediye başkanımıza, dostlarıma, arkadaşlarıma, belediye meclis üyesi arkadaşlarıma, belediye müdürleri ve personeline, sevgili büyüklerime, öğretmenlerimize, desteklerini hissettiren herkese gönülden teşekkür ederim. Benim için çok güzel bir tecrübe, çok güzel anı oldu. Sergime katılarak bana destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Melahat Kanbur

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.