Ünlü terapist Ferhan Yüksel’in Alternatif Tıp semineri büyük ilgi gördü

0
526
Ünlü terapist Ferhan Yüksel'in  Alternatif Tıp semineri büyük ilgi gördü

Ünlü terapist Ferhan Yüksel’in  Alternatif Tıp semineri büyük ilgi gördü

 

Köyceğiz Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler müdürlüğü Bünyesinde oluşturulan Kadın Akademisi Aykut Oray Kültür ve Sanat merkezinde oluşturdukları grup çalışmaları ile göz dolduruyor.

 

Kadın sağlık grubunun alternatif tıp semineri  ve İyilik sağlık ve güzellik konulu terapi gruplarının  çalışmalarını Dünya Yoga federasyonu eğitmeni Terapist Ferhan Yüksel tarafından verilmekte her hafta değişik bir konuda oluşturulan terapi gruplarına  bilgilendirme toplantıları yapılıyor. Köyceğizlilerin bu toplantılara ilgisi büyük oluyor.  Bu haftaki  grupların konusu doğru nefes alma teknikleri ve beslenme üzerine  idi . yıl boyunca devam eden terapi programlarına  diğer ilçelerden de  katılan  kadınlarından ilgisi üzerine  haftanın  başka günlerine de yayılması planlanıyor.

Bu konuda Kültür ve sosyal işler müdürü Halil Karanfiloğlu’ndan alınman bilgiye göre Kadın Akademisi   Eğitim,Kültür ,Sağlık,Doğa-Gezi, Geri Dönüşüm,Üretim,Pazarlama,Sosyal yardım,Sanat,Spor ,Engelli,Hukuk  Ana başlığında oluşturulan  grupların kendi içlerinde yaptıkları çalışmalarla birlikte oluşturulan iş atölyeleriyle de Kültür merkezini aktif kullanılıyor. Her ay Tüm grupların ve atölyelerin çalışmaları  rapor ediliyor böylelikle  Köyceğizlilere hizmet vermeye belediye olarak devam ediyoruz ”dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.