TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞİ’nde Mesai Bitti!

0
838
TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞİ’nde Mesai Bitti!

TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞİ’nde Mesai Bitti!

 

Kozmacha Reklam Ajansının ilk ayağını Ortaca Belediyesi iş birliği ile Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunda gerçekleştirdiği Best Job In Turkey projesinin kazananı Efe Tanay’ın mesaisi bitti.

Proje kapsamında bölgenin tanıtım yüzü olan şanslı kişi Efe Tanay, 1 ay boyunca Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunda hiç para harcamadan gezdi ve üstüne birde bugün düzenlenen yemekte Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ve Kozmacha Reklam Ajansı ortağı Fatih Akaslan’dan 30 Bin TL’lik çekini aldı.

 

Ortaca Belediyesi, Türkiye’nin En İyi İşi’ni teklif ettikleri Best Job In Turkey projesi için 27 ülkeden yapılan 8235 başvuru arasından seçilen şanslı kişi Efe Tanay’ın görev süresinin son günü düzenledikleri yemekte, Tanay’a bölgeye sağlamış olduğu tanıtım katkısı için teşekkür ettiler.

1 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında hiçbir ücret ödemeden Ortaca ve Ortaca’ya bağlı olan Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunda tüm aktivitelere katılan ve  bölgeyi gezen, bölgeyi gezerken de 30 Bin TL kazanan Türkiye’nin En İyi İşi projesini kazananı Efe Tanay, yaşadıklarını, deneyimlerini www.bestjobinturkey.com adresinde bulunan blog sayfasında ve projenin ( @bestjobinturkey ) Search Instagram Stories, Facebook ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarında, projeyi takip edenlerle paylaştı.

-31 Gün Boyunca Her Karışını Gezmeye Çalıştı

Best Job In Turkey projesini, Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonlarının tanıtımını gerçekleştirmek için düzenlediklerini belirten Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik; “Efe Tanay’ı 8235 kişi arasından seçtik ve destinasyonumuzda insanların görmesi gereken yerleri Efe gezdi, dolaştı ve umuyoruz oldukça eğlendi. Projenin basılı ve görsel basında yaratmış olduğu etki ve üzerine Efe’nin ve Projenin sosyal medya hesaplarında ve web sitesinde bulunan içerikler destinasyonumuzun tanıtımı için oldukça etkili oldu. Proje ile Ortaca Belediyesi olarak yerli ve yabancı turistlere tatillerini bölgemizde geçirmeleri çağrısı yaptık. Bölgenin görülmesi gerektiğini ve buradaki turizm anlayışımızın birçok bölgeden farklı olduğunu ifade ettik. Proje ile erişilen milyonlarca insana aktarmak istediklerimizi iletebilmişizdir. Efe’ye ve projeyi Türkiye’de ilk olarak bizimle gerçekleştiren Ajans yetkililerine ve bölgemizdeki turizm işletmelerine destekleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kozmacha Reklam Ajansı kurucularından Fatih Akaslan ise, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdiklerini, Best Job In Turkey projesi ile destinasyon pazarlamasına farklı bir bakış açısı getirdiklerini belirtti.

Akaslan, “Efe ile birlikte 1 ay boyunca tüm destinasyonu gezdik, fotoğrafladık. Bölge halkı ve yerel yönetimler, stk’lar projeyi sahiplendiler ve destek verdiler. Proje sonunda www.bestjobinturkey.com adresimizde ve sosyal medya hesaplarımızda geniş bir içerik oluştu. Proje süresince Efe ile birlikte ekip olarak buradaydık ve yoğun bir mesai harcandı. Bu dönem içerisinde destekleri için öncelikle sayın Ortaca Belediye Başkanımız Hasan Karaçelik’e, Ortaca Kaymakamımız Oktay Erdoğan’a ve projenin başından itibaren desteğini esirgemeyen Palmyra Otel sahibi Serdar Puşur’a, diğer katılımcı işletmecilere, STK yetkililerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Best Job In Turkey projesini, Türkiye’nin farklı destinasyonlarda da gerçekleştirmek için görüşme talepleri aldıklarını, ajans ortağı Recep Holoğlu ile birlikte konuyu değerlendirdiklerini belirtten Akaslan, tüm Türkiye’yi adım adım, dünyaya tanıtmak istediklerini belirtti.

-İnanılmaz bir deneyim oldu

Best Job In Turkey projesi kazananı Efe Tanay da yaptığı açıklamada; “öncelikle 8235 başvuru arasından seçilmem benim için mutluluk vericiydi. 1 Ağustos itibari ile Ortaca-Dalyan-Sarıgerme destinasyonunda inanılmaz yerler gördüm, inanılmaz yerler keşfettim. Bölgede görülmesi gereken birçok yer var. Ve bunları gün gün bloğumuzda anlattım” dedi.

Projenin kendisi için çok eğlenceli geçtiğini belirten Tanay, “Tedavisi devam eden kaplumbağaların suya kavuşmasına yardımcı oldum, Cauns tarihinin içinde yürüdüm, İztuzu ve Sarıgerme gibi inanılmaz kumsallarda zaman geçirdim, az bilinen ama bir o kadar güzel Kargıcak, Ekincik gibi koylara gittim. İnanılmaz lezzetli yemekler yedim. Ve tüm buraları dünyaya tanıtmak için çalıştım. Sosyal medya üzerinden çok olumlu mesajlar aldım. Projeden dolayı bölgeden haberdar olduklarını ve tatillerini burada geçirdiklerini belirten birçok insan sosyal medya üzerinden bizim gösterdiğimiz yerlere gitti, bizim yemek yediğimiz yerlerde yemek yedi. Bu benim için unutamayacağım inanılmaz bir deneyimdi diyen Tanay; Ortaca-Dalyan-Sarıgerme destinasyonunu herkes görmeli ve benim yaşadığım bu mükemmel deneyimi yaşamalı” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.