Türkiye’nin en iyi işi için,1 Ağustos’ta mesai başlıyor

0
432

Türkiye’nin en iyi işi için,

1 Ağustos’ta mesai başlıyor

 “Best Job In Turkey” yarışmasının Yapımcısı Fatih Akaslan Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan’ı ziyaret etti.

Dalyan’da Turizm tanıtım çalışmaları ile ilgili  yapılması düşünülen projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunan Kaymakam Oktay Erdoğan ayrıca başarılı yapımcı Fatih Akaslan’dan da yarışma ile ilgili bilgi aldı.

Fatih Akaslan, “Dünya’da destinasyon pazarlaması için artık farklı yollar deneniyor. ‘Türkiye’nin en iyi işi’ projemizin yurtdışı kaynaklı bir örneği var ve biz bunu Türkiye’de uyguladık. Kazanan Efe Tanay’ın tüm konaklama ve yeme-içme masrafları karşılanacak” dedi.

Kaymakam Oktay Erdoğan ise, Dalyan ve çevresinin tanıtımı ile ilgili olarak bu faaliyete destek veren Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik başta olmak üzere destek veren Turizm İşletmecilerine, Sivil Toplum Örgütlerine destekleri için teşekkür ederek, başarılar diledi.

15 Mayıs’ta başlayan ve yaklaşık 10 bin kişinin başvurduğu söz konusu yarışmanın kazananı ve Proje kapsamında bölgenin tanıtım yüzü olan Efe Tanay, profesyonel turist olarak 01-31 Ağustos tarihleri arasında 1 ay boyunca Dalyan ve Sarıgerme bölgesini gezerek fotoğraf ve video çekecek.

Tanay, tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com sitesinde ve projenin Instagram, Facebook ve Youtube hesaplarında paylaşacak. Profesyonel turist, tatilin sonunda ise yarışmanın ödülüne hak kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.