Türk Telekom’a Kaplumbağalı gönderme

0
464

Türk Telekom’a Kaplumbağalı gönderme

Kaplumbağalar yaklaşık 2 haftada Kuzey Afrika kıyılarına ulaştı, TürkTelekom 8 ayda İztuzu kumsalının telefon ve internet bağlantısını onaramadı. Ortaca İztuzu’nda yaptıkları bilimsel çalışmalarla adını dünyaya duyuran DEKAMER, sesini Ortaca’ya duyuramadı.

İletişim çağında 8 aydır internet ve telefonsuz dünyadan kopuk yaşayan Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma Rehabilitasyon ve Bilgilendirme Merkezi (DEKAMER) isyan ederek Türk Telekom’a Kaplumbağalı gönderme yaptı.

Sosyal paylaşım sitesinden sesini duyurmaya çalışan DEKAMER yetkilileri, “Deniz Kaplumbağaları yaklaşık 2 haftada Kuzey Afrika kıyılarına ulaşıyor ancak @TurkTelekom 8 ayda İztuzu kumsalının telefon ve internet bağlantısını onaramıyor. 2016 yılının yavruları büyüyüp gelişmeye başladı ama 2017’nin Türk Telekom’u hatları onarıp sağlıklı bir altyapı için kumsala personel gönderemedi. Kaplumbağalar ekolojik hizmetlerini bedavaya yaparken Türk Telekom her ay vermediği hizmetin faturasını göndermeyi unutmadı. Bu sürede merkezimize yaralı ihbarı yapmak için telefonla veya e-posta yoluyla ulaşamayan tüm destekçilerimizden özür diliyoruz. #internetsizkorumayapıyoruz #telefonsuzihbaralıyoruz Bize cep telefonu numaralarından ulaşabilirsiniz” yazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.