SGK geç buldu, erken kaybetti

0
374
SGK geç buldu, erken kaybetti

SGK geç buldu, erken kaybetti

Haber – Ömer KUNDAKÇI

Sosyal Güvenlik Kurumu personellerinden, yaz başında Tekirdağ SGK’dan Ortaca SGK merkezine tayinle gelen deneyimli personeli Murat BEKTAŞ emekliliğe ayrıldı.

Murat BEKTAŞ’ın emekliliği ile ilgili Ortaca SGK Merkez Müdürlüğünde yapılan programda konuşan Merkez müdürü Özkan ARSLAN; “kısa zaman önce merkezimize tayin gelen arkadaşımız sergilemiş olduğu performans ve saygılı tutumuyla herkese kendini sevdirmiştir. Çalışma hayatımda görmüş olduğum en saygılı kişilerden biri olan arkadaşımıza bu zamana kadar Kurumumuza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder emeklilik yaşamında kendisine huzur, sağlık ve mutluluklar dilerim sözün özü geç bulduk erken kaybettik” dedi.

Emekli olan Murat BEKTAŞ da; “tüm çalışma arkadaşlarıma bana göstermiş oldukları yakınlıktan ve düzenlenen etkinlikten dolayı teşekkür ederim. Ortaca ile hiçbir bağım olmamasına rağmen buraları ve insanlarını çok sevdim ve emeklilikten sonra Ortaca’ya yerleşme kararı aldım” dedi.

Programdan sonra  Ortaca Sosyal Güvenlik Merkezi personeli tarafından alınan hediyeler takdim edilerek program sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.