0
357

Sezon ortasında İztuzu yolu çalışması

Ortaca’da 7 aydır 1,5 kilometrelik yolu tamamlayamayan Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Dalyan-İztuzu yoluna el attı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığının Ortaca şehir merkezinde 7 aydır tamamlayamadığı yol ile Dalyan İztuzu yolunda zamansız başladığı asfaltlama çalışması tepki çekiyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Ortaca Atatürk Bulvarında devam niteliğinde yapmayı planladığı ikinci etap 1,5 kilometrelik yolun ne zaman başlayacağı, yapılıp yapılmayacağı belirsizliğini korurken İztuzu yolunda çalışma başladı.

-Sezon ortasında neyin çalışması

Dalyan Belediyesi döneminde meclis üyeliği de yapan işletmeci Recai Keçeci sosyal medya hesabından yolun zamanlamasının süper olduğunu yazdı.

Recai Keçeci, “Büyükşehir İztuzu yoluna asfaltlama çalışması yapıyor. Hakikaten zamanlama süper. Zaten bir aylık turizm sezonu var sayılmaz. Tam ortasında yapıyorlar tebrik ediyoruz bu kararı verenleri. Turizmin olmaması için her yolu denedik. Ve bitiriyoruz artık” paylaşımında bulunarak yapılan çalışmayı eleştirdi.

Gürcan Kundakçı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.