Sezer Durmuş, meclis üyesi aday adayı

0
965
Sezer Durmuş, meclis üyesi aday adayı

Sezer Durmuş, meclis üyesi aday adayı

Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman Gençlik Kolları başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinde başarılı çalışmalara imza atan Sezer Durmuş, Dalaman Belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Başvuru formunu CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner’e veren Sezer Durmuş, “Dalaman’a hizmet etmek istiyorum” dedi.

Sezer Durmuş, yaptığı açıklamada; “Değerli Dostlarım. Büyük bir onurla yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman İlçe yönetim kurulu üyeliğinden Dalaman Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığı için ayrılmış bulunmaktayım. İlçe Gençlik Kolları Başkanlığında ve Yönetim Kurulu üyeliği sürecinde, şahsıma güvenini, desteğini hiç esirgemeyen Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Ontaş’a, İlçe Başkanımız Kamil Ayhan Öner ve tüm yönetim kurullarına, kadın ve gençlik kollarımıza, desteğini hep hissettiren tüm örgütümüze çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yerel seçimde Belediye Başkanlıklarına ve Meclis Üyeliklerine başvuran tüm partili büyüklerime başarılar diliyorum. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi!” ifadelerini kullandı.

CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, “Partimizde halka hizmet etmek için genç arkadaşlarımızın göreve talip olmaları bizleri gururlandırıyor. Sezer Durmuş kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.