Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğün’den İftar yemeği

0
408

Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğün’den İftar yemeği

 

Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü,  Orman İşletme çalışanları ve ailelerine iftar yemeği düzenledi. 

Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğünün bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman, Dalaman Orman İşletme Müdürü Önder Mutlu, Orman işletme çalışanları ve aileleri, işçileri, memurları ve emekli personelleri katıldı.

Samimi bir ortamın bulunduğu gecede kısa bir konuşma yapan Kahraman, “Bir kez daha bizlere çok büyük bir aile olduğumuzu gösterdiniz. Ayrıca gelemeyen arkadaşlarımız olduğunu onlarında gönülden var sanıyoruz. Personelimle ve aileleriyle, emekli olan arkadaşlarımla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadım memnun oldum çok teşekkür ederim” dedi.

Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu İftar Programında Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman, İftar Programına katılan personel ve yakınlarına teşekkür ettikten sonra, Dalaman Orman İşletme Müdürü Önder Mutlu’ya, Emekli Orman Muhafaza Memuru İlhami Seven’e ve Emekli İşçi Nasuh Deveci’ye Seydikemer Orman İşletmesine vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı plaketlerini taktim etti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.