“Senin Gözünden Dalaman” canlı performans

0
1553

“Senin Gözünden Dalaman” canlı performans

15-22 Nisan Turizm Haftası sebebiyle Dalaman Sarsala Koyunda kutlama programı düzenlendi.

 

Turizm Haftası kutlama programına; Kaymakamı Ali Güldoğan, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, kurum ve okul müdürüler, yörede faaliyet gösteren turizm işletmeleri yetkilileri ile çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı.

 

Turizm Haftası kutlama programı, öğrenciler tarafından “Senin Gözünden Dalaman” temalı canlı resim çizimi yapıldı.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Yeni turizm sezonu tüm bölgemize hayırlı olsun. Turizm Haftası nedeni ile Sarsala Koyumuzda düzenlenen etkinlikte Canlı Resim etkinliğinde çocuklarımızın yaptığı resim sergisini gezdik. Turizm Haftası ile yarışmalarda dereceye giren çocuklarımıza ödüllerini verdik. Çocuklarımıza ikramlarda bulunduk. Etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunan tüm görevlilere ve etkinliğe katılan çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.


Kaymakam Ali Güldoğan, ise, “İlçemiz ve yöremiz, sayısız doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle, aynı zamanda uluslararası bir havalimanı olmasıyla turizm konusunda dünyada önemli bir yere sahiptir. Bizler de adeta bir doğa hazinesi olan yöremizin bu potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek ve dünya turizm gelirlerinden hak ettiğimiz payı alabilmek için her türlü gayreti göstermenin bilinci içindeyiz. Bu anlayışla yöremizde turizme hizmet edecek her türlü tesis, konaklama hizmetleri ve nitelikli insan gücünün arttırılması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında başta turizm sektöründe hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlarımız ile sektör çalışanları olmak üzere tüm Dalamanlı vatandaşlarımızın Turizm Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.
Turizm Haftası kutlama programı; Dalaman’ın tanıtım filminin izlenmesi, protokol konuşmaları, okullar arası düzenlenen Turizm Haftası konulu şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesi ve “Senin Gözünden Dalaman” temalı canlı resim etkinliğinde çizilen resimlerin sergilenmesi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.