Ana Sayfa Ekonomi Şekerbank Ortaca Şubesi’ne, 11-12 Nisan günlerinde ziynet altınlarınıgetirenler, 24 ayar altın olarak...

Şekerbank Ortaca Şubesi’ne, 11-12 Nisan günlerinde ziynet altınlarınıgetirenler, 24 ayar altın olarak tasarruf ediyor…

0
771
Şekerbank Ortaca Şubesi’ne, 11-12 Nisan günlerinde ziynet altınlarınıgetirenler, 24 ayar altın olarak tasarruf ediyor…
Şekerbak Ortaca Şubesi personeli : Tuğba Şahin, Mehmet Önal, Serhat Kıyıcı, Hakkı Çalış, Şube Müdürü Murat Gölyeri, Evren Toğo, Ayşe Kurt,ü Oğuzhan Dağdelen

Şekerbank Ortaca Şubesi’ne, 11-12 Nisan günlerinde ziynet altınlarınıgetirenler, 24 ayar altın olarak tasarruf ediyor… 

Şekerbank Ortaca Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü” 

Şekerbank’ın 0.01 gram altının bile değerlendirildiği küçük tasarrufa yönelik “Tasarrufun Altın Günü” uygulaması 11-12 Nisan tarihlerinde Şekerbank Ortaca Şubesi’nde gerçekleştirilecek. Uygulama kapsamında, hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını Şekerbank Ortaca Şubesi’ne getirenler, bu ziynetlerini 24 ayar değerinde altın olarak Vadesiz Altın Hesapları’nda biriktirebilecekler. 

Ziynetin gram karşılıklarını altın eksperleri belirleyecek…

Tasarruf sahipleri, 11-12 Nisan tarihlerinde Şekerbank Ortaca Şubesi’ne ziynet altınlarını getirerek, iki gün sürecek “Tasarrufun Altın Günü” uygulamasına katılabilecekler. İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri, ziynet sahibinin her türlü altınının 24 ayar 995/1000 saflıkta gram karşılıklarını belirleyecek ve bu altınlar, tasarruf sahibinin banka nezdinde açılan Vadesiz Altın Hesabı’na yatırılacak.

Tasarruf sahipleri, saklama ve çalınma riski olmadan istedikleri zaman Vadesiz Altın Hesapları’na ekleme yapabilecek ve altına dayalı işlemlerini bu hesap üzerinden gerçekleştirebilecekler. Söz konusu hesaba yapılacak ekleme 0.01 gram ve katları şeklinde olabilecek. Hesap sahipleri diledikleri zaman yine aynı şekilde  ihtiyaçları olduğunda ihtiyaçlarını bu hesaptan 0,01 gram ve katları bazında altın karşılığı TL olarak karşılayabilecekler.

Murat Gölyeri: “Küçük tasarrufları teşvik etmeyi hedefliyoruz.”

Tasarrufun Altın Günü uygulamasıyla küçük yatırımları teşvik ederek yastık altı birikimleri ekonomiye kazandırma amaçlarını vurgulayan Şekerbank Ortaca Şube Müdürü Murat Gölyeri, “Altını getirisiyle alakalı olduğu kadar geleneksel olarak da bir birikim tercihi olarak gören tabana yaygın müşteri profilimizi, şimdi de bu yeni ürün ve hizmetimizle desteklemeye devam ediyoruz” dedi. Gölyeri, sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimiz ya da müşterimiz olmak isteyen herkes, binbir emekle tasarruf ettikleri ziynet altınlarını, şimdi çalınma, kaybolma riski olmadan bankamız güvencesinde biriktirebilecekler. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuz ve 70 il ile 90 merkez dışı ilçedeki yaygın şube ağından gelen gücümüzle tabana yaygın tasarrufu teşvik etmeyi hedefliyoruz.”

Şekerbank’ın Altın Bankacılığı ürün gamında halen; Vadesiz Altın Mevduatı Hesabı ve B Tipi Altın Fonu bulunuyor. Banka, müşterilerine ayrıca internet bankacılığı ile 24 saat altın alım satım işlemi yapması imkanı sağlıyor.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.