Şaşmaz, “Gelecek Dalaman için güzel olacak”

0
718

Şaşmaz, “Gelecek Dalaman için güzel olacak”

Adaylığını açıklayan Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, “Dalaman Ege’nin yıldızı, gelecek Dalaman için güzel olacak” dedi.

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu ifade ederek 5 yıl daha görev almak için aday adaylığını Parti binasında yoğun katılım eşliğinde açıkladı.

 

Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, aday adaylık başvuru formunu, CHP İlçe başkanlığında yapılan basın açıklamasıyla CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner’e verdi.

 

Belediye başkan aday adayı Muhammet Şaşmaz’a başarılar dileyen, CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, “Dalaman’da seçimi kazanmak, Dalaman’ı CHP’li belediye ile tanıştırmak uzun yılların birikimi, tecrübesi ve dayanışması ile oldu. Aldığımız bu görevi devam ettirmek istiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, belediye başkanı aday adayımız Muhammet Şaşmaz’a başarılar diliyorum” dedi.

 

-“Dalaman Ege’nin yıldızı, gelecek Dalaman için güzel olacak”

Partililerden 5 yıl daha görev isteyen Dalaman Belediye başkanı ve belediye başkan aday adayı Muhammet Şaşmaz, “5 yılda Dalaman’a yaptıklarımız ortada. Gelecek 5 yılda Dalaman için neler yapacağımızı gösteriyor. Sağcısıyla solcusuyla sizleri 5 yıl daha anlı açık dolaştırmaya söz veriyorum. Dalaman Ege’nin yıldızı, gelecek Dalaman için güzel olacak” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.