-Şans kapıyı üçüncü kez çaldı

0
537
-Şans kapıyı üçüncü kez çaldı

-Şans kapıyı üçüncü kez çaldı

 

Milli Piyango idaresinin 2 Ağustos 2014 tarihli 925. Hafta Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye isabet eden kupon Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki Halide Sünetci isimli bayide oynandı. Milli Piyangonun 2 haftadır devreden Sayısal Loto’da, 01 – 03 – 07 – 29 – 32 – 45 numaralarını bilen bir kişi 4.740.905,55 TL’nin sahibi oldu.

 

-Üçüncü kez büyük ikramiye

Köyceğiz’de eşi Halide Sünetci ile birlikte 18 yıldır şans oyunları bayiliği yaptığını söyleyen Mehmet Sünetci “daha önce de iki defa büyük ikramiye vermiştik bu üçüncüsü oldu. bugünkü ikramiyemiz 4 milyon 740 bin 905 lira 55 kuruş. Bir kişi aldı, talihliye hayırlı olsun, güle güle yesin. İyi günlerinde kullansın. Allah sağlık versin, en önemlisi sağlık. Kaç kolon oynadığını bilmiyorum ama şans olduktan sonra tek kolona da çıkar. Hiç umudunuzu yitirmeyeceksiniz. Yeterki kalbin istesin. İstemek, canı gönülden istemek önemli. Allah veriyor” diye konuştu.

 -Köyceğiz milyoneri merak ediyor

Diğer taraftan büyük ikramiye isabet eden şanslı Köyceğiz’de merak konusu oldu. Vatandaşlar büyük ikramiyenin sahibinin kısa sürede çıkmasını bekliyorlar. Tek istekleri ise şanslının ilçede ikamet ediyor olması ve paranın bölgeye hizmet için kullanılması.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.