Şampiyon, Ortaca Belediyespor

0
529
Şampiyon, Ortaca Belediyespor

Şampiyon, Ortaca Belediyespor

 

2014-2015 sezonun en kapsamlı satranç organizasyonu olan Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu faaliyet programında yer alan İl Yöre Kulüpler Satranç Şampiyonası sona erdi.

 

Ortaca Belediyespor, Muğla Spor, Yeni Milas Spor, Milas Belediyespor ve Muğla Gençlik Spor Kulübünün yer aldığı ve 21 Mart’ta başlayıp 31 Mayıs’ta sona eren turnuvada, Muğla İl Yöre Kulüpler Satranç şampiyonu Ortaca Belediyespor oldu. Turnuvada, Muğla Spor ikinci, Yeni Milas Spor üçüncü oldu.

Antrenörlüğünü, 7 yıldır Hasan Güneş’in yaptığı Ortaca Belediyespor satranç kulübünde, Ufuk Suzan, Aydın Satıcı, Ahmet Yamaç, Ozan Tuna Yakar, Zeki Koç, Atakan Çöl, Naci Özbek, Emre Güneş, Yunus Mermer, Okan İnci, Evren Atayman, İsa Özgür, Emine Özgür, Duru Tunçer, Ada Çelik, Bengi Hafızoğlu, Semiha Gülçin Geyik isimli sporcular yer alıyor.

Ortaca Belediyespor antrenörü Hasan Güneş, “Ortaca Belediyespor, 24-31 Temmuz’da Konya’da yapılacak olan Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti. Yapılacak olan şampiyonada ilk 7.-15. kulüp arasına giren kulüpler, gelecek sezon doğrudan katılma hakkı, ilk 6 kulüp ise Türkiye Kulüpler 1.Ligi’ne çıkacak. Şampiyon olmamızda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.