Şampiyon Final Lisesi

0
439
Şampiyon Final Lisesi

Şampiyon Final Lisesi

IMG_3536

 

 

Muğla Liseler arası Basketbol Şampiyonasında ipi Muğla Özel Final Lisesi göğüsledi. Şampiyon Final Lisesi kupasını Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın elinden aldı.

 

Şampiyonluk maçında Fethiye Özel HATEM Anadolu Lisesi’ni 101-29 mağlup eden Muğla Özel Final Lisesi 12-16 Nisan’da Uşak’ta yapılacak olan Türkiye elemelerinde Muğla’yı temsil etme hakkı kazandı.

Final Lisesi olarak İlk yıllarında böyle büyük bir başarıya imza attıkları için son derece mutlu olduklarını söyleyen Özel Final Lisesi Kurucusu Ali Çoşkun, “Üniversiteye girişteki başarının yanı sıra sportif etkinliklerde de başarı elde eden bir okul olabilmek için önemli bir çaba sarf ettiklerini söyleyerek şampiyonlukta emeği geçen tüm öğretmen, Antrenör ve oyuncularımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz ise tüm oyuncuları tek tek kutlayarak şampiyon Final Lisesini tebrik etti.

Şampiyon Final Lisesi’nin kupasını Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan verdi. Turnuvayı 2. Bitiren Fethiye Özel HATEM Anadolu Lisesi’nin ödülünü ise Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz verdi. Turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen Özel Final Lisesi Öğrencisi Salih Can Yücer, ödülünü Muğla Basketbol İl Temsilcisi Uğur Çolakoğlu’ndan aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.