Saatcı, Göcek’teki projeleri paylaştı

0
371
Saatcı, Göcek’teki projeleri paylaştı

Saatcı, Göcek’teki projeleri paylaştı

Büyükşehir yasasıyla Fethiye Belediyesi sınırlarına giren bölgelerde vatandaşlarla toplantılarını sürdüren Belediye Başkanı Behçet Saatcı, turizm sezonu öncesi Ölüdeniz’in ardından Göcek’teydi.
Bölgenin sorunlarına hâkimiyeti dikkatlerden kaçmayan Başkan Saatcı, haftanın bir günü Göcek’te mesai yapacağını belirterek bölgede yapılması planlanan projeleri işletmecilerle paylaştı, esnafların sorunlarını dinledi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, 4. dönemine de hızlı başladı. Seçimler biter bitmez, Fethiye Belediyesi’ne yeni bağlanan bölgeleri teker teker gezen, vatandaşlarla görüşen ve bölge işletmecileriyle toplantılar yapan Başkan Saatcı, Ölüdeniz’deki toplantısının ardından Göcek’te de işletmecilerle bir araya geldi. Haftanın bir günü Göcek’te olacağının altını çizerek konuşmasını sürdüren Saatcı, özellikle Göcek bölgesinde peyzaja önem vereceklerinin belirterek, yeşil alan işgallerine de dikkat çekti.

İşletmecilerin sorunlarını dinledikten sonra sorunlu olan bölgeleri yerinde inceleyen Başkan Saatcı, Göcek’in kordon boyu hattında bulunan tüm bölgeleri gezdi. Beraberinde birim amirleriyle yerinde incelemelerde bulunan Başkan Behçet Saatcı, özellikle yeşil alan işgallerine dikkat çekti. Bölgede özellikle peyzaj çalışmasına önem vereceklerini verdiği talimatlarla gösteren Saatcı, gezi sırasında birim amirlerine notlar aldırdığı da görüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.