Rüya Port Dalaman AVM

0
166

Rüya Port Dalaman AVM

ruyaportdalaman.com sitenin yayınlamış olduğu bilgiye göre Rüya Port Dalaman AVM’in 2020 Yılında inşaata başlayacağı bilgisini yayınladı.

Rüya gibi bir alışverişe hazır mısınız?
Modern mimariyle birlikte doğanın buluşması..
Proje, modern mimariyle birlikte doğanın buluşmasının en güzel örneklerinden biri olacaktır. Doğanın ve çağdaş mimarlık anlayışının uyumlu bir halde yansımasını bölgede gösterecek olan proje bölgeye değer katarak cazibe merkezi haline getirecektir. Rüya Port Dalaman Avm 2020 Yılında inşaata başlayacaktır.


Doğanın içinde alışveriş
Rüya Port Mall Dalaman projesi Muğla/Dalaman anayolu üzerinde olup Dalaman giriş kavşağına 400 metre mesafededir. Dalaman’ da yaşayan nüfusun yanı sıra ilk olarak, ORTACA ve KÖYCEĞİZ ilçelerine ( 135.000 kişi), ikinci planda MARMARİS, FETHİYE ve SEYDİKEMER ilçelerindeki yerleşik nüfusa (320.000 kişi) hitap edecektir. Toplamda yerleşik olarak yaşayan 450.000 kişiye ulaşacaktır.


Çağdaş mimarisiyle Rüya Port Mall Dalaman
35.000 M2 Kiralanabilir alana sahip projede mağaza ve restoranların yanı sıra, açık ve kapalı otoparklar outdoor macera ve eğlence alanları, çocuk oyun alanları, zipline, Bowling, açık hava sineması ve kapalı salon sinemaları, tematik rekreasyon alanları ve yöresel ürünlerin olduğu organik bir Pazar yer alacaktır. Bu sayede ziyaretçiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sosyal alanlarda doğanın tadını çıkaracaklardır.
PROJE BİLGİSİ


Proje, modern mimariyle birlikte doğanın buluşmasının en güzel örneklerinden biri olacaktır. Doğanın ve çağdaş mimarlık anlayışının uyumlu bir halde yansımasını bölgede gösterecek olan proje bölgeye değer katarak cazibe merkezi haline getirecektir.
35.000 M2 Kiralanabilir alana sahip projede mağaza ve restoranların yanı sıra, açık ve kapalı otoparklar outdoor macera ve eğlence alanları, çocuk oyun alanları, açık hava sineması ve salon sinemaları, tematik rekreasyon alanları ve yöresel ürünlerin olduğu organik bir Pazar yer alacaktır. Bu sayede ziyaretçiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sosyal alanlarda doğanın tadını çıkaracaklardır.
ÖNGÖRÜLEN AÇILIŞ TARİHİ : 2021 2. ÇEYREK
KAT SAYISI : (ALT ZEMİN KAT, ZEMİN KAT VE 1. KAT) 3 KAT


gaziantep escort

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.