PTT A.Ş.; ALIMINI YAPTIĞI YENİ MOTOSİKLETLERİYLE ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ…

0
582
PTT A.Ş.; ALIMINI YAPTIĞI YENİ MOTOSİKLETLERİYLE ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ…

PTT A.Ş.; ALIMINI YAPTIĞI YENİ MOTOSİKLETLERİYLE ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ…

 

 

PTT A.Ş. olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

 

Sözkonusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; yenilikçi bir anlayışla birçok hizmeti Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmemektir.

 

Bu kapsamda; posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave 1663 yeni motosiklet alımı yapılmış olup Ülke genelinde bulunan PTT A.Ş. Başmüdürlüklerimize teslim edilmiştir.

 

Hizmete verilen yeni motosikletler; müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT A.Ş. imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler.

 

Söz konusu motosikletlerden 38 adeti Muğla PTT A.Ş. Başmüdürlüğümüze teslim edilmiş olup Muğla İli’mizde yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının  taşınması hizmetinde kullanılacaktır.

 

Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde vatandaşlarımızın menfaati ve temennileri doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtir, alımı yapılan yeni motosikletlerimizin halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.