Posta ve Fanatik gazetelerinden destek

0
626
Posta ve Fanatik gazetelerinden destek
????????????????????????????????????

Posta ve Fanatik gazetelerinden destek

Ortaca’da, Hayvan Dostları Derneği ile YAYSAT Bölge Dağıtım Sorumlusu Yıldırım Dağıtım işbirliği ile “sokak hayvanları” yararına sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.

Posta ve Fanatik gazetelerinden gönderilen yaklaşık 1 ton gazete, Dalaman Bülüşlü mevkisindeki HAYDOS Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde yaşayan sokak hayvanlarının ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Türkan Dağdelen’e teslim edildi.

YAYSAT Bölge Dağıtım Sorumlusu Yıldırım Dağıtım sahibi Mehmet Yıldırım, Posta ve Fanatik gazetelerini Türkan Dağdelen’e teslim etti.

Mehmet Yıldırım, işletme olarak zaman zaman HAYDOS’a yardımcı olduklarını ve imkanları doğrultusunda yardım etmeye devam edeceklerini söyledi.

Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) başkanı Türkan Dağdelen ise, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde yaşayan sokak hayvanlarının yiyecek kadar üzerlerine örtecek ve altlarına serecek malzemelere de ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

Dağdelen, “Gazeteye ihtiyacımız olduğunu Mehmet Yıldırım’a ilettiğimizde gerekli yerlerle görüşerek bizlere yardımcı oldu. Kısa sürede Posta ve Fanatik gazetelerinden 1 ton gazete derneğimize teslim edildi. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.