ÖZTÜRK, “TEK HEDEFİMİZ MİLLETİMİZİN UMUDU OLMAK

0
327
ÖZTÜRK, “TEK HEDEFİMİZ MİLLETİMİZİN UMUDU OLMAK

ÖZTÜRK, “TEK HEDEFİMİZ MİLLETİMİZİN UMUDU OLMAK

 

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI NİHAT ÖZTÜRK, MARMARİS’TE TEŞKİLAT MENSUPLARI MUHTARLAR VE STK TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

NİHAT ÖZTÜRK, “TEK HEDEFİMİZ MİLLETİMİZİN UMUDU OLMAK VE UMUTLARINI YARINLARA TAŞIMAK” DİYE İFADE ETTİ

 

 

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Nihat Öztürk, Marmaris’te teşkilat mensupları, muhtarlar ve STK temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, “Tek hedefimiz Milletimizin umudu olmak ve umutlarını yarınlara taşımaktır. 14 Ağustos 2001’de bir ay sonraki memur maaşını dahi ödeyemeyecek duruma gelinen o karanlık günlerden, IMF’ye umut bağlamış bir ekonomiden bugünlere gelindi. Bugün dünya’da ve tüm uluslararası arena da Türk Milletinin yükselişini görmek benim için onur ve gurur kaynağıdır. Bugünlere kolay gelinmedi. Bugünlere gelinen süreçte alın teri döken ve emek veren, bu dava uğruna çalışan tüm teşkilat mensubu kardeşlerime teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

Öztürk, 13 yıldır AK Parti içinde siyaset yaptığına işaret ederek,  “Sizlerden birisiyim. Gökten zembille inmiş bir siyasetçi falan değilim, sandık başkanlığı yapmış, mahalle başkanlığı yapmış, İlçe yönetimlerinde bulunmuş, İl yönetiminde bulunmuş ve son 4 yıl boyunca AK Parti İl Başkanlığı yapan teşkilatın dilinden anlayan bir kardeşiniz olarak karşınızdayım” diye konuştu.
Muğla’nın Sorunlarını Biliyorum

 

Muğla’nın dertlerini, sıkıntılarını ve geleceğe dair beklentilerini çok iyi bildiğini ve  il başkanlığı görevi süresince Muğla’nın geleceği içi mesai harcadığını ve ter akıttığını vurgulayan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Nihat Öztürk, şunları söyledi:

“Muğla’nın her ilçesinin, Marmaris’ten Seydikemer’e kadar farklı yerlerde yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarının, dertlerinin çözümü için dün olduğu gibi bundan sonrada zaman kavramı tanımadan teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımızla birlikte mesai harcayacağız.

İlçelerimizin sorunlarının çözümü için teşkilatlarımızın yanı sıra muhtarlarımızla, STK’larımızın kıymetli temsilcileriyle işbirliği içinde hareket edeceğiz”

Öztürk, toplantıya katılanlarla fotoğraf çektirdi ve Milletvekili Aday Adaylığı sürecinde desteklerini istedi.

Toplantıya, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin, Marmaris Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner , Marmaris Gençlik Kolları Başkanı Dündar Uygun ve yönetimleri de katıldılar.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.