ÖZEL DALAMAN LALE BAHÇESİ, KREŞ Ve GÜNDÜZ BAKIM EVİ

1
1423
ÖZEL DALAMAN LALE BAHÇESİ, KREŞ Ve GÜNDÜZ BAKIM EVİ

ÖZEL DALAMAN LALE BAHÇESİ,

KREŞ ve  GÜNDÜZ BAKIM EVİ

Güngör ÇOBAN

Dalaman Aşağı Karaçalı Mahallesin’de 17 Eylül 2012’de  açılan Özel Dalaman Lale Bahçesi, Kreş ve Gündüz Bakım Evine ilgi artıyor.

Anasınıfı eğitimi yaş gruplarına göre dizayn edilmiş sınıfların bulunduğu okulda, Yabancı dil eğitimi, Satranç, Drama, Müzik, Resim, Milli ve manevi  ahlaki ve kültürel değerlere bağlı çocuklar için eğitim veriliyor.

Okul Müdür ; Havva Köse, Okulumuzun kapasitesi 90 kişi ve  şu an 30 öğrencisi var, 800m2 kapalı alan,  600m2 tam donanımlı bahçemizin mevcut olduğu okulumuzda aynı zamanda öğrencilerimizi evlerinden alıp, okula, okuldan evlerine güvenli birşekilde bırakarak ailelerini büyük destek sağlıyoruz, Okulumuzdaki, sınıflarda Alanında uzman 2’şer eğitim görevlisinin bulunuyor. Köse ;  bizim amacımız, Sosyal ve duygusal, dünyası zengin, paylaşmayı ve yardımlaşmayı seven, kendisi ve çevresi ile barışık, kendini rahat ifade edebilen, özgür ve sağlıklı düşünebilen, öğrenmeyi seven ve sorgulayan, kendi başına karar verebilen, aktif, sağlıklı, dengeli,neşeli,mutlu, başarılı bir öğrenci yetişdirmeye çalıştıklarını söyledi.

1 Yorum

  1. Benim kizim bu anaokulunda egitim gordu. Hersey mukemmel tum ogretmenlerimize tesekkur ediyorum. Iyi ki dalamanda sizler varsiniz da evlatlarimizi guvenle size teslim ettik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.