Ortaca’da “Vergi haftası” etkinlikleri

0
740
Ortaca’da “Vergi haftası” etkinlikleri

Ortaca’da “Vergi haftası” etkinlikleri

Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü Niyazi Kaya 24.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Ortaca’da ziyaretlerde bulundu. Niyazi Kaya, Mal Müdürü Hüseyin Özcan ve personele günün anısına nostaljik radyo ve kupa bardak hediye etti.

Ortaca Malmüdürlüğü Vergi Haftası kutlamalarını hazırladıkları program çerçevesinde heyet halinde Resmi Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları, mükellef ziyaretleri yaptı, Ünal Daka İlkokulu ve Ortaca Ortaokulunda öğrencilere ülkenin kalkınmasında verginin önemini içeren seminerler verdiler ve öğrencilere hediyeler dağıttılar.

Ortaca Mal Müdürü Hüseyin Özcan heyetiyle birlikte Kaymakam Hüseyin Yılmaz, Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Dalyan Belediye Başkanı Arif Sarı’yı Vergi Haftası nedeniyle ziyaret ettiler.  Sivil Toplum Kuruluşlarına da ziyaretlerde bulunan heyet verginin önemini belirttiler.

Hafta dolayısıyla Mal Müdürlüğü personeli kan bağışında bulundu. Vergi Mükellefleriyle iyi ilişkilerde bulunan ve görevleri süresinde üstün çalışmalarından dolayı Servis Sorumlusu Nurettin Şahin ile İcra Satış Servis Sorumlusu Tarık Kaya’ya teşekkür plaketi verildi.

Vergi Haftası nedeniyle Ortaca Mal Müdürlüğüne gelen Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Gurup Müdürü Niyazi Kaya Müdürlük personeline hitaben yaptığı konuşmada “ Vergi Haftasını kutlamak üzere Ortaca’ya geldik. Vergi Haftası etkinliklerinde başarılı olan Mal Müdürlüğü personelini temsilen iki arkadaşımıza başarı plaketi verdik. Mükelleflerle diyalogları en iyi diye, çalışmaları ile örnek diye, başarılı olan bütün arkadaşları temsilen seçilen iki arkadaşımıza; çalışma arkadaşları adına plaket verdik. Okullarda verginin önemini belirten çalışmalarımız devam ediyor. Mükelleflerimizle ilişkilerimiz devam ediyor örnek mükelleflerimizi ziyaret ediyoruz. Vergisini zamanında ödemiş, beyannamesini zamanında vermiş hiçbir sorun çıkarmamış mükelleflerimize gidiyoruz. Arkadaşlarımızın moral ve motivasyonlarının yükselmesi için bir araya gelerek etkinliklerimiz oluyor. Hafta nedeniyle yoğun olan çalışmalarımıza devam ediyoruz ve çalışmalarımız aralıksız devam edecektir ” dedi.

*Ortaca’da örnek vergi mükelleflerine hediye

Ortaca’da düzenli bir şekilde vergisini aksatmadan ödeyen mükelleflerden Sarraf Dursun Oyri ile Gülistan Halı sahibi Gülistan Kahraman’ı iş yerlerinde ziyaret eden Vergi Dairesi Müdürü, Mal Müdürü ve beraberindekiler mükelleflere çiçek ve hediye vererek teşekkür ettiler, sohbet ettiler.

 Muğla Vergi Dairesi Başkanlığının düzenlediği yemekte Başkan Zafer Evci ve Gurup Müdürleri; Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz Mal Müdürleri ve personelleri ile bir araya geldiler.

Ömer KUNDAKÇI

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.