Ana Sayfa Gündem Ortaca’da İlköğretim Haftası

Ortaca’da İlköğretim Haftası

0
548
Ortaca’da İlköğretim Haftası

Ortaca’da İlköğretim Haftası

 

1

Ortaca’da ilköğretim haftası kutlandı. Ortaca Atatürk Anıtı önünde çelenk sunumu ile başlayan tören, Cengiz Topel İlkokulunda öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması ve ilköğretim haftası şiirinin okunması ile tören devam etti.

 

Okula yeni başlayan öğrenciler kadar ailelerinin de heyecanlı olduğu gözlenirken, bir grup 4. Sınıf öğrencisi okul hayatına yeni başlayan 1. Sınıf öğrencilerine “okula hoş geldiniz çiçeği” verdi.

Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Garnizon Komutanı Haluk Türkoğlu sınıfları gezdi. Okula yeni başlayan öğrencilerle sohbet ederek başarılar dilediler.

Ortaca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Hasgül, 2015-2016 eğitim öğretim yılının geleceğin teminatı olan çocuklara, ailelerine, hayırlı olması temennisinde bulundu. Başarılı bir eğitim öğretim yılı olmasını diledi.

Törenlere, Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Garnizon Komutanı Haluk Türkoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Hasgül, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.