Ortaca Ülkü Ocaklarından Annelere Ziyaretler

0
416
Ortaca Ülkü Ocaklarından  Annelere Ziyaretler

Ortaca Ülkü Ocaklarından

Annelere Ziyaretler

Karşılıksız sevmenin yegâne temsilcileri, Varoluş sebebimiz olan annelerimiz,aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin manevi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin en önemli manevi kaynaklarındandır. 

Ortaca Ülkü Ocakları Mensubu gençler olarak;

Annelerimizi sadece yılın bir günü değil, her günü sevgi ve saygıyı hak ettiklerini hatırlatmak amacıyla; kendilerini ziyaret ettik, gönüllerini hoş tutma vesilesiyle hazırlamış olduğumuz karanfilleri takdim ettik.. Yüzlerindeki tebessüm bizleri oldukça mutlu etti.. 

Peygamber Efendimizin ” Cennet Annelerin Ayakları Altındadır.” Hadisine muhatap olma şerefine mazhar olan annelerimize olan gönül borcumuz ödenemez.

Ancak onların yaşamlarını kolaylaştırabiliriz. Yanlarında olabiliriz. Gönüllerini hoş tutabiliriz. Bu hepimizin en önemli sorumluluğudur. Annelerimizin hoşgörüsü, merhameti, bizlere kılavuz olur. Türk Milletinin yapı taşları annelerimizdir. 

Bu vesile ile Başta şehit anneleri olmak üzere, şefkat ve sevgiyle dünyanın en yüce görevini yerine getiren bütün annelerin Anneler Gününü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.