ORTACA KAYMAKAMI HÜSEYİN YILMAZ DALAMAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

0
661
ORTACA KAYMAKAMI HÜSEYİN YILMAZ DALAMAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

ORTACA KAYMAKAMI HÜSEYİN YILMAZ DALAMAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Güngör ÇOBAN

Dalaman Kaymakamı Yılmaz ŞİMŞEK’in izinde olması nedeniyle yerine vekaleten görev yapan Ortaca Kaymakamı Hüseyin YILMAZ ve yeni Kaymakam adayı Mehmet YILDIZ ile birlikte 10 Aralık 2012 günü saat 15:00 da Dalaman Belediye Başkanı Sedat YILMAZ’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı sohbet edildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.  Başkan YILMAZ Ortaca Kaymakamı Hüseyin YILMAZ ve Kaymakam Adayı Mehmet YILDIZ Belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Ziyaretten dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum dedi. Ayrıca yeni Kaymakam Adayı Mehmet YILDIZ’ a görev hayatında ve yaşamında başarılar diliyorum dedi.

 Ortaca Kaymakamı Hüseyin YILMAZ ziyaret anısına Şeref defterine şunları yazdı;

         ‘Ortaca Kaymakamlığına atanma nedeni ile ziyaretimize gelen Dalaman Belediye Başkanı Sayın Sedat YILMAZ ’a iade-i ziyarette bulundum. Sempatik ve sosyal yönü güçlü Sayın Başkanıma çalışmalarında başarılar dilerim. Kendilerine sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim” dedi.

Kaymakam Adayı Mehmet YILDIZ ise şeref defterine şunları yazdı; ‘ Dalaman Belediye Başkanı sedat YILMAZ’a ziyarette bulundum. Dalaman bölgesi güzel bir ilçe bu yöreyi görmem benim için bir  şans oldu. Sayın Belediye Başkanımız Sedat YILMAZ ve ekibine başarılar diliyorum. Sayın Sedat YILMAZ ve ekibi bizi sıcak ve samimi karşıladığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.