Ortaca Finansbank’ta görev değişikliği

0
696
Ortaca Finansbank’ta görev değişikliği

Ortaca Finansbank’ta görev değişikliği

Ortaca’da 2011 yılında hizmete giren Finansbank şubesinin ilk müdürü Sunay Turaç’ın yeni görev yeri Finansbak Fethiye Likya şubesi oldu. Finansbank Ortaca şubesinin yeni müdürü ise Ceyla Tuncel Özdemir oldu.

Yaklaşık iki yıldır Ortaca’da görev yapan deneyimli bankacı Sunay Turaç Ortaca şubesindeki görevini kendisi gibi başarılı olan Ceyla Tuncel Özdemir’e teslim etti.

Sunay Turaç

Sunay Turaç, 1996 yılında bankacılık sektörüne girdi. 2003 yılında ise Finansbank ailesine katıldı. Bir süre Finansbank Marmaris Şube müdürlüğü yapan Turaç 2011 yılında Ortaca’da hizmete giren Finansbank’ın ilk müdürü oldu. Hatay İskenderunlu olan Sunay Turaç Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. İki yıldır Ortaca’da görev yapan sunay Turaç Finansbank Fethiye Likya şubesinde göreve başladı.

Ceyla Tuncel Özdemir

Uzun yıllar bankacılık sektöründe çeşitli kademelerde görev yapan Ceyla Tuncel Özdemir iki yıldır Finansbank Fethiye şubesi müdürü olarak görev yapıyordu. Finansbank Ortaca Şubesi müdürü olarak atanan ve Fethiyeli olan Özdemir, evli ve 1 çocuk annesi.

Ömer KUNDAKÇI

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.