Ortaca Belediyespor, altın yıllarını arıyor…

0
1158
Ortaca Belediyespor, altın yıllarını arıyor…

Ortaca Belediyespor, altın yıllarını arıyor…

Ortaca Belediyespor oynadığı 12 karşılaşmadan, 3 galibiyet, 1 beraberlik, 8 yenilgi alarak 10 puan topladı.

Bal 8 Grupta sezona Şampiyonluk parolasıyla başlayan Ortaca Belediyespor, ligin sonuncusu Dikili Çandarlıgücü’ne kendi seyircisi önünde 1-0 yenildi.

Ortaca Belediyespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 12. hafta mücadelesinde Ortaca Ahmet Ateş stadında lig sonuncusu Dikili Çandarlıgücü’nü konuk etti. Karşılaşma boyunca hiçbir varlık gösteremeyen Ortaca Belediyespor, Burakcan’ın ayağından yediği tek golle 3 puandan oldu.

Ligin sonuncusuna yenilen Ortaca Belediyespor, kötü gidişe dur diyemedi ve puan cetvelindeki sondan 3. sıradaki yerini korudu.

-Yönetim istifa sesleri

Takımın oyunundan memnun olmayan az sayıdaki Ortaca Belediyespor taraftarı söylediği marşlarla oyuncuları protesto etti. İkinci yarının sonuna doğru ise yönetimi istifaya çağırdı.

-Sosyal medyadan tepki: “Ağlayıp sızlamayacaksın”

Ortaca Belediyespor’un gün geçtikçe kötüye gidişini gören taraftarlar, takıma bir an önce müdahale edilmesini, geçtiğimiz yıllarda yaşatılan şampiyonlukları ve ligdeki mücadeleci ruhun yakalanmasını istediler.

Sosyal medyadan tepki gösteren eski futbolculardan Burhan, “Kendi öz evlatlarını birer birer harcarsan rakiplerinin karşısına futbolcu denen ruhsuzlarla çıkarsan Ortaca’nın tozunu yiyen soğuklarını iliklerine kadar yaşayan canını ortaya koyan kendi değerlerimizi internet kafelere.. Sokaklara mecbur bırakırsan sezon sonunda da küme düşersen ağlayıp sızlamayacaksın. Türkiye’nin en başarılı alt yapı ordusuna sahip olacaksın bal liginde de küme düşmemeye çalışacaksın. Yüksek başarılarından dolayı ????? Yönetimi ve teknik kadroyu tebrik ediyorum. Kendilerine U15, U16 ve U19 takımlarının maçlarını seyretmelerini tavsiye ediyor oradaki teknik kadroların ve krallarımızın vermiş oldukları azim fedakarlık ve özverileri gözleriyle görmelerini tavsiye ediyorum. ORTACA BELEDİYESPOR ruhu taşıyıp da bu görüşlerimi onaylayan taraftarlar ve hakları gasp edilmiş eski futbolcular adına BURHAN”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.