Ortaca Belediye Spor’dan Vali Çiçek’e ziyaret

0
391
Ortaca Belediye Spor’dan Vali Çiçek’e ziyaret

Ortaca Belediye Spor’dan Vali Çiçek’e ziyaret

 

Bölgesel Amatör Lig’de bu yıl ilk defa mücadele edecek olan Ortaca Belediye Spor Kulübü Başkanı Metin Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Ziyarette yaptığı açıklamada Ortaca Belediye Spor’un yıllardır amatör kümelerde mücadele ettiğini bu yıl ise Bölgesel Amatör Lig’e çıktığını dile getiren Karaçelik, “Şu an Muğlaspor Kulübü ile denk hale geldik. Kulübümüz bünyesinde çeşitli branşlarda bine yakın çocuğa spor eğitimi veriyoruz. Kulübümüzün faaliyetlerinin daha etkin bir şekilde yapılması için sizin hem maddi hem manevi anlamda desteğinize ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

 

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Çiçek, “Hediye ettiğiniz forma için teşekkür ederim. Ortaca’da sporun gelişmesi ve gençlerin sporla meşgul olması toplumda iyi bir gençliğin yetişmesine vesile olur. Belediye olarak kurduğunuz kulüple ilçede bir eksiği gidermiş oluyorsunuz. İlçemizde sporla ilgilenen bir gençliğin olması gurur verici. Farklı spor dallarında sporcu yetiştirme konusunda sorumluluk üstlendiğiniz için teşekkür ediyorum. Sporun ve kulübünüzün gelişmesi için imkanlarımız dahilinde hem maddi hem manevi destekte bulunmak bizim görevimiz” diye konuştu.

 

 

Karaçelik, bu yıl Bölgesel Amatör Lige çıkan Ortaca Belediye Spor Kulübü’nün 48 numaralı formasını Vali Çiçek’e hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.