ORTACA AYDEM’DE KUYRUK VAR…

0
1915

ORTACA AYDEM’DE KUYRUK VAR…

“BU SOYGUNA DUR DEME ZAMANIMIZ GELDİ, DUYARSIZ KALMAYALIM, 2 DAKİKANIZI AYIRIN”

 

Ortaca ve Dalyan’da esnaf ilk kez bu kadar tepki gösterdi. Elektrik faturasını alan esnaf Ortaca AYDEM’e koştu. Faturaya itiraz eden vatandaşlar, “İTİRAZ DİLEKÇESİ” yazdı.

Esnaflar dilekçelerinde, İşletmesinde bir önceki döneme göre elektrikle çalışan hiçbir alette değişiklik olmayan esnaf gelen faturaların iki kat olduğunu dile getirdiler.

-“BU SOYGUNA DUR DEME ZAMANIMIZ GELDİ, DUYARSIZ KALMAYALIM, 2 DAKİKANIZI AYIRIN”

Sosyal medyadan da çağrıda bulunan esnaflar “Duyarsız kalmayalım!!!” paylaşımında bulundular.

Dilekçe yazdıktan sonra Ortaca AYDEM önünde toplanan esnaflar, “Arkadaşlar Ortaca’da işletme sahibi olan esnaf arkadaşlarız. Bu ay gelen elektrik faturalarındaki yüzde 20 zam gelmesinden dolayı faturalarımıza yüzde 80’in üzerinde bazı faturalarda yüzde 100’ün üzerinde geldiğini tespit ettik ve AYDEM’e itiraz dilekçelerimizi ilettik. Bu kare belki cesaret edemeyen arkadaşlarımız, abilerimiz kardeşlerimiz, esnaf arkadaşlarımız için ilk olur. Tepkimizi göstermemizin zamanı geldi ve geçiyor bile. Bu soyguna dur deme zamanımız geldi. Faturalarını kontrol edip haksızlığa uğradığını düşünen arkadaşlar faturanız ile birlikte AYDEM’e gelip 2 dakikanızı ayırmanız yeterli. Dilekçelerimizi yazalım itirazımızı edelim. Biz başlatmış bulunmaktayız ve arkasının da geleceğinden umutluyuz” mesajı verdiler.

ÖMER KUNDAKÇI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.