Ortaca Atatürk Yaşıyor Satranç Turnuvası Sona Erdi.

0
694
Ortaca Atatürk Yaşıyor Satranç Turnuvası Sona Erdi.

Ortaca Atatürk Yaşıyor

Satranç Turnuvası Sona Erdi.

18/19 Kasım tarihlerinde Ortaca Meslek Yüksekokulunda düzenlenen Ortaca Atatürk Yaşıyor Satranç Turnuvası,150 kişinin katılımıyla 4 kategoride 35+30 ve 6 tur üzerinden yapıldı.Başhakemliğinin Ortaca TSF İlçe Temsilcisi Cengiz Şatır tarafından yapılan turnuvaya,Ortaca dışından,Fehiye,Dalaman,Köyceğiz,Muğla,Marmaris ve Antalya’dan sporcular katıldı.Minikler,Küçükler,Yıldızlar,Gençler Kategorisinde ilk 3 derece elde eden sporcuya kupa,4.-10. sporcuya madalya verilmiştir.Ayrıca Minikler kategorisindeki tüm sporculara madalya verildi.

Açık Kategoride,1. Köyceğiz Su Sporları kulübünden Mihriban Hekimoğlu,2.Ortaca Belediyespor Satranç Antrenörü Hasan Güneş,3.Fethiye’den bireysel Sezen Betül Ayyüce kupa aldı.Ortaca Belediyespor satranç sporcusu Gülenay Güneş 4. olarak madalya aldı.

Yıldızlar Kategorisinde,Dalaman Belediyespor’dan Hakan Koyuncu 1.,Alperen Özcan 2.,Fehiye’den bireysel Selim Karabulut 3. olarak kupa aldı.Ortaca Belediyespor satranç sporcularından,Ege Barış Gökcen 6.,Emirhan Akyol 8.,Aziz Yiğit Yücesan 10. olarak madalya aldılar.

Küçükler Kategorisinde,Ortaca Belediyespor satranç sporcusu ve Cengiz Topel İlkokulu öğrencisi Utku Arık 1.,Fethiye’den bireysel Kağan Torun 2.,Yalın Kandevizli 3. olarak kupa almıştır.Ortaca Belediyespor satranç sporcularımızdan Ömer Melih Kocaköse 8.,Efe Melih Cihan 10. olarak madalya almışlardır.

Minikler Kategorisinde,Fehiye’den bireysel Derin Deniz Yıldırım 1.,Batuhan Ege Uysal 2.,Ortaca Belediyespor satranç sporcusu ve Özalp İlkokulu öğrencisi Taylan Barış Özgüneş 3. olarak kupa almışlardır.Ortaca Belediyespor satranç sporcularımızdan Poyraz Emre Özarslan 4.,Lokman Toktan 10. olarak madalya almışlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.