Orman Bölge Müdürü Kara;

0
399
Orman Bölge Müdürü Kara;

Orman Bölge Müdürü Kara;

Hedef Anadolu Efes’i Fenerbehçeyi,Galatsaray’ı Muğla’da Görmek
Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, Basketbol takımlarına çok önem verdiklerini belirterek, yangınlar ve ormancılık faaliyetleri ile geçen yoğun yaz sezonunun yanı sıra özellikle Muğla’nın ve Orman Bölge Müdürlüğü’nün adının tüm Türkiye’de duyulması ve özellikle bölge gençlerinin spora yönlendirilmesi açısından büyük bir görevi yerine getiren Ormanspor Basketbol takımının daha ileriye yükselmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Daha göreve gelmeden önce Muğla Ormanspor Basketbol Kulübünün başarılarını duyduğunu belirten Kara, şimdi bu çıtayı daha yükseğe çıkartmak görevi bize düştü dedi.Uşak Sportif örneğini veren Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, tüm illin, Basketbolseverlerin, sahip çıkması ile Ormanspor’un Fenerbahçe Ülker, Anadolu Efes, Galatasaray gibi önemli takımları Muğla’da misafir edeceği günlerin geleceğini belirtti.
Sporun özellikle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak iyi insan iyi vatandaş olarak yetiştirilmesi için son derece önemli olduğunu da vurgulayan Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, Özellikle Orman Bölge Müdürlüğü olarak Her branşta bölgenin tek Lig takımı olmanın da gururunu yaşadıklarını söyledi.
Verilecek ufak tefek desteklerle bu sene takımın 3.ligde kalıcı olacağını ve 2.ligin kapısını zorlayabileceğini söyleyen Mustafa Kara, arkadaşlar titizlikle transfer çalışmalarını yürütüyorlar. Tabi ki biz yangınlar ve diğer ormancılık faaliyetleri nedeni ile yoğun bir yaz geçiriyoruz. Fakat Yöneticilerimiz, Genel menajerimiz ciddi bir mesai yürütüyorlar. İnce eleyip sık dokuyorlar. Kısıtlı bütçemizle en iyi transferi yapmaya özen gösteriyoruz. Bir yandan da Alt yapılardan yetişen gençlerimize A  Takımda şans veriyoruz. Bu konuda hocamıza da talimatımız var. Genç Takımımız, küçük takımımız Tüm Türkiye’de konuşulacak ciddi bir yapılanmamız var. Bu nedenle başta Başkanımız, Genel Menajerimiz olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. dedi.
Sponsor desteğine de dikkat çeken Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara bu kadar önemli bir misyonu yerine getiren Bölgenin tek Basketbol takımına hep birlikte sahip çıkalım dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.