Orhanlar’dan Yaza merhaba

0
670
Orhanlar'dan Yaza merhaba

Orhanlar’dan Yaza merhaba

DALAMAN ORHANLAR İSTİKBAL VE ARÇELİK MONDİAL MOTORLARI YENİ ÜRÜN TANITIMIYLA YAZA MERHABA DEDİ.

Yaza merhaba kokteyli’ne Dalaman belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman İlçe Müftüsü Selahattin Bozkurt, Daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Müftüsü Selahattin Bozkurt’un dua okuduğu Açılış öncesinde, Dalaman kaymakamı Yılmaz Şimşek ve Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz açılış konuşmaları yaptı. 

Orhanlar Limited Şirketi adına açıklama yapan Mehmet Orhan; “25 yıldır bir aile şirketi olarak Dalaman ve çevre halkına hizmet vermekteyiz. Her dönem “kaliteyi en uygun fiyat ve şartlarda müşterimizle buluşturmak ilkesini amaç edinmişizdir. Müşteri bizim ve velinimetimizdir diyerek bu hizmete Arçelik  ve İstikbal olarak devam etmekteyiz. Çağın yenilikleriyle, iç mimarlarımızın yardımıyla, mağazamızın iç ve dış dizaynlarını düzenlemiş bulunmaktayız. Beyaz eşyadan mobilyaya, mondial motor grupları ve elektronik eşyadan geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize 3000 m2 alanda hizmet vermekteyiz. Her türlü ihtiyacınızda sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Yaza Merhaba Kokteylimizde bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür eder,saygılar sunarız.”dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.